top of page

MEDITACE SE SAMAYOU VE VSETÍNĚ

Meditace, Bytí ve svém srdci, obrácení se do nitra, navrácení pozornosti zpět do Zdroje - domů.

Vyživovat prostor srdce sebou samým. Dělat toto zdánlivé málo, je to největší, co skutečně může změnit váš život.

Miluji tato setkání se Sebou v Sobě a s Vámi. Již mnoho let této vědomé práce, která se neustále proměňuje v závislosti na tom, jak dovolujeme změnu, aby se odehrála.

Přímá cesta k opuštění iluze a navrácení se k tomu, co jediné je skutečné.

Toužíte-li spočinout v sobě a odpočinout si, vyživit sebe, obdarovat se a otevřít se skutečné lásce, pak jste více než vítáni.
IMG_5006.jpg
IMG_6135.jpg

Témata meditací:

Meditace přicházejí spontánně a následují proud Vědomí. Jdou ruku v ruce s našimi životy a většinou přibližně den předem je jejich téma zvědoměno. Ať se objeví jakékoliv, dotýká se podvědomí, jde za něj, přináší pochopení a přepisuje limbický otisk. Více o něm zde: Přepis limbického otisku. Pár slov o meditací samotné rovněž naleznete v článku: Co je meditace. A protože onen proces uvnitřňování s sebou přináší změny a mnohé si žádá pochopení, s láskou nabízím doplňující webináře, během kterých se otevřou aktuální témata, aby mohlo dojít k dalšímu posunu prostřednictvím pochopení a uvolnění starého. Více naleznete v odkaze Webináře.

Jak meditovat:

Můžete sedět na židli, nebo na zemi. Použijte polštářek, meditační bobek nebo deku. Doporučuji při meditaci sedět, vzhledem ke schopnosti zacílit pozornost. Zpočátku je to velmi důležité. Pokud máte tendenci u meditace usínat, prosím čtěte zde: Meditace a usínání. 

Pokud byste rádi nahlédli na sdílení těch, kteří již s námi meditují, naleznete jejich slova v záložce Napsali jste. 

Přihlášení k meditaci

CHI Centrum funguje prostřednictvím internetové aplikace na níže uvedeném odkaze. Je velmi vhodné si zarezervovat místo a to tak, že se zaregistrujete. To vše v Centru před meditací, kde si nabijete kredit ve výši vašeho uvážení. Slečna na recepci vám poradí. Tento kredit bude sloužit k předběžné internetové rezervaci místa a zaplacení jednorázového vstupného 130,- kdykoliv před další návštěvou (částka se z kreditu odečte). Kapacita prostor je omezená na počet cca 15-20 lidí. Vstupné je možné uhradit také před meditací bez předchozí rezervace, pak prosím, abyste dorazili ideálně cca 15 minut předem.

Kde centrum najdete?

CHI Centrum, Mostecká 130, Vsetín, 1.patro. Zaparkujete na parkovišti u Městských lázní, v tomto čase je parkování již zdarma. Přejdete přechod směrem k náměstí a před vámi je nová moderní budova,

v patře na okně je logo "CHI".

Kdy:

Každé úterý od 19:45

Doba trvání setkání cca 60-90 minut 

Cena

Cena vstupu je 130,-

Možnost online připojení

Jelikož jste nejednou žádali o možnost připojit se k meditaci, když zrovna nemůžete, nebo jste z daleka, rozhodla jsem se vyhovět širšímu okruhu vás, které láká cesta, jež nabízím. Připojení probíhá přes Youtube kanál. Ti z vás, kteří jste přítomni v Chi centru nejsou nijak v záběru, vaše soukromí je plně zachováno.

Více informací k online meditacím v odkaze Meditace se Samayou online.

Těším se na setkání s vámi.

S láskou,

 

Samaya Kefalí

bottom of page