24.10.2019

Krásný den vám všem z celého srdce a ráda bych s Vámi sdílela nemálo důležitých novinek.

Začnu tou nejosobnější a tím je změna v osobním životě. Tato je samozřejmě pozitivní a je jím stěhování na nové místo. Opouštíme staré a vstupujeme do nového a tato změna zdá se být větší než se "zdálo" a žije svým láskou naplněným životem a já s důvěrou následuji a naslouchám.

Tento přesun si však žádá více a pracuje na mnoha úrovních, zejména těch vnitřních a tak jsem vedena na chvíli odložit "nářadí" a odpojit se od terapií, sezení, zasvěcení a práce s esencemi. Samozřejmě ty osobní esence, které aktuálně procházejí procesem zrození, budou...

24.10.2019

Text Martiny Mab Junga - tvůrkyně této knihy:

Po našej viac než ročnej ceste od ženy k žene sa blížime k vydaniu knihy, ktorú sme v nám blízkych kruhoch už dlhšie avizovali.

Pre tých, ktorí o nej ešte nevedia, kniha Ženy Bohom pobozkané je zbierkou príbehov 24 žien zo Slovenska a z Českej republiky, ktoré sa oslobodili spod ťažoby minulosti, otvorili zdroj svojej lásky a dali priechod slobodnej tvorbe. Vďaka tomu inšpirujú ďalšie ženy, na ich ceste k sebe samej.Zakúpením knihy v predpredaji podporíte jej vydanie a zároveň ju budete mať ako prví.

Úryvok z knihy, pre ženy aj mužov:

Ľahla som si na zem a do sekundy prišla odpove...

16.09.2019

Čerstvé, nové, následující aktuální vědomí, prohřáté létem a připraveny vést vaše kroky k uzdravení, k lásce, hojnosti, do radosti a do nitra sebe sama.
Mnozí znají, ochutnali, mnozí se vracíváte a já celým srdcem děkuji.

Všechno začalo VNITŘNÍ LÁSKOU - esencí, která silou krystalů, barev a vůní bylinek, květů a stromů podporuje vaše bytí k vůli dát sebe na první místo, otevřít se tak sobě a odvaze následovat volání k uzdravení a osvobození od mnohých závislostí, přesvědčení a návyků.

Mysl má však tendenci do toho povídat, a tak následovala esence s názvem HLUBOKÉ ZTIŠENÍ - provoněná jasmínem, prodchnuta temně modrými barvami a s...

21.03.2019

"Tak jako klid a ticho žijí ve své nehybnosti,

pak jedině zde lze nalézt tyto ctnosti.

Hledáte změnu, štěstí a klid bez boje?

Pak zastavte se a veďte pozornost zpět do zdroje."

Vzhledem k tomu, že opětovně otevírám meditační setkávání - večery, sdílím spolu s tímto tyto řádky.

V tématu meditací lze nalézt zřejmé nejasnosti. Mnozí ji vnímají jako činnost, která přísluší jen některým, snad těm duchovním, či bláznivým. Jiní mají pocit, že zastavení se, zklidnění a nicnedělání je mrhání časem a zbytečnost. Tato "aktivita" si však nese ten největší dar, jaký si jen dovedete představit. Po celý život jste vedeni k neustálému usilován...

08.03.2019

Po delší odmlce vás všechny zdravím, z celého srdce přeji krásný již skoro jarní čas a všem ženám rozkvetlý dnešní den Žen. 

Zima už pomalinku mává a mizí za kopci a věřím, že jste s láskou přijali vše, oč žádala. Zejména vaši odvahu setkat se hlouběji se sebou samými a nasměrovat pozornost z vnějšího světa k sobě, k péči o sebe a k ochotě věnovat si zase o kus více prostoru a času - svobody.

Vesmír nás otevírá vyššímu vědomí, přináší proudy lásky do našich životů, abychom našli svou pravou podstatu, probudili se ze sna iluze a předali žezlo a korunu z rovin mysli zpět našemu srdci. Ač se má mysl tendenci bránit a staré jistoty p...

02.11.2018

Přeji nádherný den moji milí,

právě jsem se vrátila z lesa a jsem vedena usednout ke psaní a sdílet další část svého poznání a uvědomění. Je to také na popud vašich dotazů z posledních dní. Věřím, že vám mé sdílení rozkryje další vrstvu práce energií, s tím jak zhmotňujeme a jak tvořit, aby to mělo ten nejláskyplnější účinek.

Chopím se zde tématu "nedostatku vody". Jelikož je to překrásný obraz na kterém lze mnohé velmi jasně zvědomit. Před nějakým časem živé téma a pochopitelně je svým způsobem stále aktuální a je zmiňováno v esoterických, ale také ve společensky veřejných kruzích. 

Ráda bych zmínila, že toto vnímání je odrazem n...

25.10.2018

Cítím, že je potřeba navázat v krátkém čase po zveřejnění prvního textu. Mysl vytváří protiargumenty a touží pochopit. Je to přirozené a ráda bych nyní zde vytvořila pole pro otázky a odpovědi. Otázky mnohých z vás, tak jak přicházely v průběhu mé praxe od klientů. Vnímám hluboce, že mnozí z vás tohle potřebují číst a spolu s tímto textem posílám světlo pochopení. Prosím čtěte srdcem.

A jak je tedy možné, že jsem viděla pohybující se papír, něco se mně dotýkalo a bouchalo dveřmi?

Naše síla zhmotnění je velmi mocná a pokud je můj strach stále živen, pak roste a hledá si cestu. Je-li má síla potlačena, rovněž hledá cestu k realizac...

24.10.2018

Věříte na přivtělené duše, zbloudilé duše? Věříte na ďábla a černou magii? Pak máte to, čemu věříte. Vnější svět utváří váš vnitřní svět, vy jste tvůrci svých pocitů, emocí a toho, co vidíte a cítíte? Ať už jste svůj vnitřní záznam stvořili v této nebo minulé inkarnaci, jste to vy.

Velmi ráda bych otevřela toto téma a je na vás jak to přijmete, je na vás v co uvěříte a co se rozhodnete přiživovat.

Před mnohými lety jsem si prošla fází, ve které jsem měla nemalý strach z vnějších sil. Strach, že mne ovládnou a zničí. Strach, že nade mnou budou mít moc. Tak velmi jsem věřila na vnější polaritu světla a temnoty, až mně to stáhlo hlu...

25.09.2018

Krásný den moji milí,

ráda bych se s vámi podělila se zkušeností mou osobní, ale také s tématem, které řeší nemálo z vás. Udělám vše proto, aby se mi ho podařilo, co nejjasněji zachytit a k vám přišla četná „ahá“.

Z vlastní zkušenosti, kterou jsem před léty prošla, se mi podařilo takzvaně se „ztratit v čištění“. Samozřejmě, že všichni toužíme uvolnit maximum bloků, starých návyků a přesvědčení, ne vždy se nám to však daří a někdy můžeme mít pocit, že se „to“ nehýbe tak, jak bychom si přáli. Vstupuje zde více energetických úrovní a já bych ráda uchopila některé z nich, abyste se mohli účinněji odrazit a vaše změna byla viditelnějš...

22.09.2018

Před nějakým časem jsem vyslala záměr, setkat se s každou iluzí, která mi brání v plném projevení sebe sama. Dnes ráno, když jsem se posadila na posteli, zjevila se mi hlava klauna. Vypadala lehce démonicky. Trochu mně překvapil, zeptala jsem se ho tedy, kdo je. Odpověděl, že je „potěšení“. Hm, říkám si, tady něco nehraje. Takto přeci nemůže vypadat potěšení. Ptám se ho, co ode mě chce. Načež mi odpověděl, že je falešným potěšením a začal mi ukazovat obrazy, kde všude je a čím je.

Viděla jsem obrazy žen, které se honí v domácnosti, aby uspokojily své muže a děti a měly tak ze sebe dobrý pocit. Ukázal mi davy lidí, kteří nakupují...

Please reload

Kategorie
Archiv
Please reload

Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida