top of page
IMG_5006_edited.jpg

MEDITACE SE SAMAYOU ONLINE

Meditace, Bytí ve svém srdci, obrácení se do nitra, navrácení pozornosti zpět do Zdroje - domů.

Vyživovat prostor srdce sebou samým. Dělat toto zdánlivé málo, je to největší, co skutečně může změnit váš život.

Miluji tato setkání se Sebou v Sobě a s Vámi. Již mnoho let této vědomé práce, která se neustále proměňuje v závislosti na tom, jak dovolujeme změnu, aby se odehrála.

Přímá cesta k opuštění iluze a navrácení se k tomu, co jediné je skutečné.

Toužíte-li spočinout v sobě a odpočinout si, vyživit sebe, obdarovat se a otevřít se skutečné lásce, pak jste více než vítáni.

Témata meditací

Meditace přicházejí spontánně a následují proud Vědomí. Jdou ruku v ruce s našimi životy a většinou přibližně den předem je jejich téma zvědoměno. Nicméně, jdeme krok po kroku a s láskou po vrstvách vědomí i nevědomí a to tak, aby vše mohlo pozvolna být proměňováno a uzdravováno. K tématům se vracíme z vícero úhlů. Vždy se dotýkáme vztahů, emocí, svobody, zdraví, návratu do své síly, směrem ke ztišení mysli a k otevření se klidu a lehkosti. Ať se objeví jakékoliv, dotýká se podvědomí, jde za něj, přináší pochopení a přepisuje limbický otisk. Více o něm zde: Přepis limbického otisku. Pár slov o meditací samotné rovněž naleznete v článku: Co je meditace. A protože onen proces uvnitřňování s sebou přináší změny a mnohé si žádá pochopení, s láskou nabízím doplňující webináře, během kterých se otevřou aktuální témata, aby mohlo dojít k dalšímu posunu prostřednictvím pochopení a uvolnění starého. Více naleznete v odkaze Webináře.

Jak meditovat

Můžete sedět na židli, nebo na zemi. Použijte polštářek, meditační bobek nebo deku. Doporučuji při meditaci sedět, vzhledem ke schopnosti zacílit pozornost. Zpočátku je to velmi důležité. Pokud máte tendenci u meditace usínat, prosím čtěte zde: Meditace a usínání.

Způsob vysílání

Vysílání probíhá přes YouTube kanál.

Po obdržení vámi zakoupené vstupenky, postačí na odkaz, který obdržíte kliknout a vyčkat, případně meditaci spustit. 

IMG_6135.jpg

Chci se přihlásit

Aktuálně meditace neprobíhají......

Kdy probíhá přímý přenos?

Po 7 měsících pravidelného setkávání 1x týdně, jsou tyto pozastaveny. Ti z vás, kteří jste z nějakého důvodu objevili tuto událost až nyní, máte možnost zakoupit 20 meditací z online přenosů v e-shopu. Meditace byly zpracovány, upraveny a jsou k dispozici s širokým záběrem témat, jež vás dovedou do nitra, k uvolnění emocí, bojů a přinesou mnohá pochopení, uvědomění, která vás nasměrují ke svobodě, pravdě a lehkosti života a žití.

Jakmile spontánně přijde impuls k meditaci, bude tato sdílena buď v záložce Události, živě na Youtube a nebo opětovně vložena do e-shopu. Máte-li zájem přihlaste se k odběru novinek níže na stránce.

Je nutné se připojit na živé vysílání?

Ne není. Samozřejmě je tato společná chvíle velmi příjemným setkáním v daném čase a živé propojení má své kouzlo. Nicméně odkaz si můžete zakoupit od jeho zveřejnění, až do pondělí nadcházejícího týdne od termínu živého přenosu. Vámi zakoupená "vstupenka" je poté doručena na váš e-mail a její platnost je neomezená. Meditaci je možné shlédnout od okamžiku přímého přenosu. To znamená, že vámi zakoupenou meditaci můžete absolvovat kdykoliv vám to bude časově vyhovovat a rovněž opakovaně.

Cena

Cena za meditaci online 110,-kč.

K jednotlivému, nebo hromadnému zakoupení meditací, prosím přejděte do záložky Události.

Zde můžete vložit do košíčku vámi zvolený počet meditací, nebo webinářů.

Pokud je to možné, prosím použijte platbu kartou.

Reakce

Pokud byste rádi nahlédli na sdílení těch, kteří se připojují naleznete jejich slova v záložce Napsali jste. 

Jsem vděčná za zpětnou vazbu, ať je jakákoliv. Je mým přáním, aby vše k vám plynulo co nejladněji :-). Tak aby se meditace staly pro vás hladivým, milujícím a osvobozujícím prostorem na cestě do nitra.

Těším se na setkání s vámi.

S láskou,

 

Samaya Kefalí

bottom of page