top of page
IMG_6360_edited.jpg

WEBINÁŘE ONLINE

Společné setkání nad vašimi dotazy, či otevřené sdílení týkající se aktuálních témat, ať již cesty, jak si poradit s emocemi, jak být vědomým, jak pracovat s energiemi a pochopit je. Témata týkající se uvolnění strachů, vědomá cesta k lásce, hojnosti, sebelásce a zdraví. Online setkání, které přinese mnohá "ahá" pochopení. Zastavíme se u klíčových témat a zpracujeme je formou Přepisu limbického otisku. Otevřeme cestu, jak uvolnit vše, co vám brání ve svobodě, vytváří omezení a nedovoluje, abyste žili šťastný život a naplněné vztahy. Po zakoupení webináře máte možnost poslat jakýkoliv osobní dotaz prostřednictvím formuláře. Více se dozvíte u vstupenky.

Proč webinář

Toto sdílení je velmi snadný způsob setkávání. Bez nutnosti kamkoliv dojíždět. Cenově velmi dostupný s plánovanou pravidelností. Je to nádherná příležitost, jak mohu sdílet svou cestu, která bych řekla, je do jisté míry velmi universální a věřím, že se může stát krásnou inspirací, nebo nasměrováním na vaší osobní cestě. Velmi ráda se s vámi podělím s moudrostí, jenž dovedla toto Bytí k osvobození z iluze na mnoha rovinách a touží být sdíleno se světem. Kéž je toto semínkem k vašemu vlastnímu růstu do pravdy sebe sama.

Způsob vysílání

Vysílání probíhá přes aplikaci ZOOM. Setkání je skupinové, přes video obraz, s tím, že samozřejmě můžete zůstat skryti.

Po zakoupení vstupenky obdržíte odkaz spolu s dalšími instrukcemi na váš e-mail. Jak se připojit k aplikaci ZOOM a naistalovat ji naleznete zde: PŘIPOJENÍ K APLIKACI ZOOM

Je to snadné, jen první zkušenost může být nová, nicméně přijměte toto nové s láskou a důvěrou. Určitě se vyplatí :-). 

Konání webinářů

Nabídku online webinářů naleznete v odkaze Události

​Doba trvání společného setkání se pohybuje v rozmezí trvání cca 4 hodiny.

Důležitá informace

Online seminář je možné zakoupit od momentu jeho zveřejnění. Poté e-mailem obdržíte všechny instrukce s linkem, ID a také heslem. Prosím vyzkoušejte připojení s předstihem ještě před samotným zahájením webináře. Budete vědět jak vše funguje a poté se s lehkostí připojíte v čase konání.

IMG_5096_edited.jpg

Cena

Cena za online seminář je 400,-kč.

K jednotlivému, nebo hromadnému zakoupení webinářů, prosím přejděte no úvodní stránku Události.

Nebo klikněte na odkaz níže. Zde můžete zakoupit jednotlivé události - vždy po jedné a nebo zakoupit výhodný balíček všech 4 webinářů.

Pokud je to možné, prosím použijte platbu kartou.

Reakce

Pokud byste rádi nahlédli na sdílení těch, kteří se připojují naleznete jejich slova v záložce Napsali jste. 

Budu velmi vděčná, když budete sdílet zpětnou vazbu. Je mým přáním, aby vše k vám plynulo co nejladněji :-). Tak aby se setkání stala pro vás hladivým, milujícím a osvobozujícím prostorem na cestě do nitra.

Těším se na setkání s vámi.

S láskou,

 

Samaya Kefalí

bottom of page