IMG_5203.jpg
Datový_zdroj_4-100.jpg

Děkuji, Děkuji, Děkuji....

Milovaná Samayo,

 

DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI

Jsem ti tak vděčná za všechno.

Prvně za naši poslední konverzaci, která mě dovedla poprvé k tomu, že já můžu, co chci a ne jen v teorii, že si to říkám, ale já to i dělám cítím se tak svobodná a volná a neustále cítím "KONEČNĚ.....". A tak opravdu konečně neřeším s kým být jak být kde být, ale jen si jsem právě s kým zrovna chci a kde zrovna chci a jak chci a neřeším, jestli to takhle budu chtít i za hodinu nebo ne, úžasná úleva.

 

A druhé díky veliké díky ti patří za ten úžasný obraz, když jsem ho dostala, v klidu jsem si ho pak doma rozbalila a když jsem se na něj dívala, úplně jsem se do něj srdcem vpíjela a on do mě. Neskutečné. Taky jsem si u něj vzpomněla na tebe a tvé tetování, jak jsi mi vyprávěla. Taky v tom obrazu mám něco, co bych si sama nevybrala, že je to ono pro mě, ale on je jako celek tak dokonalý, tak můj, vše tam patří. Pak jsem si přečetla, jak vznikal a v co vznikal a tvoje slova mě opět nádherně inspirovala. Přesně jako když jsi ho malovala, sem tam mě to ještě trošičku stáhne zpět do strachu z toho, co dělám a tak, ale na rozdíl od dřívějších časů, teď to hned poznám, příjmu a je to pryč, zkrátka už to jsou chvilkové stavy v minutách a ne dny, měsíce.... Je to pro mě nové, neuvěřitelné a cítím se o tolik šťastnější a svobodnější, jdu přesně tam, kam mám a kam chci.

Děkuji ti Samayo, tebe mi do cesty seslalo samo nebe (já vím, že to není náhoda). Jsem vděčná za tvou nekončící inspiraci, za tvé rady, za tebe. Měj krásný večer, potřebovala jsem ti to napsat, jak jsi další bytosti pomohla změnit tento život v život.

L.

ÓM_1.png