top of page

ne 04. 8.

|

Mlýn Třeštice

6-ti DENNÍ LETNÍ POBYT - UMĚNÍ ZASTAVENÍ - CESTA Z UTRPENÍ

6 dní a 5 nocí - Kouzelná dovolená k obrácení se k Sobě. K transcendenci starých bolestí, které tě oddělují od krásných vztahů, lehkosti, sebe-důvěry a zdraví. Nádherná příležitost, která tě přenese ke změně a ukáže směr k naplnění tvých snů a pochopení toho, co mi v lásce, hojnosti a štěstí brání.

6-ti DENNÍ LETNÍ POBYT - UMĚNÍ ZASTAVENÍ - CESTA Z UTRPENÍ
6-ti DENNÍ LETNÍ POBYT - UMĚNÍ ZASTAVENÍ - CESTA Z UTRPENÍ

Čas a místo

04. 8. 2024 16:00 – 09. 8. 2024 10:00

Mlýn Třeštice, Třeštice 32, Třeštice

O události

Dovol si překročit své stíny a najít to, co hledáš. Dovol si obdarovat se a najít tak cestu z bolesti a nespokojenosti. Pochopit kolotoč života, který ti bere sílu a přináší utrpení. Odhal sny, které toužíš žít, aby se mohly stát skutečností. Přijď odhalit příčiny zacyklení a zároveň najít novou cestu, která je připravena ti dát nový směr. Celá nádherná dovolená je zde k tomu, aby ti pomohla uvolnit z těla, srdce a mysli zvyk bojovat, naléhat, tlačit na sebe. Pomůže ti uvolnit vlákna zvyku být v roli oběti, v pocitu méněcennosti a bez-moci. S láskou ukážu směr k tomu, jak se do sebe zamilovat a překočit mnoho úrovní strachu, který tě dělí od hojnosti, naplnění a lásky. Užiješ si léto, slunce a vodu a obdaruješ tak tělo, ducha a celistvě své Bytí, do nádherné plnosti.

PODROBNÉ INFO VČETNĚ FOTOGRAFIÍ NALEZNETE ZDE

Těšíme se z celého srdce na překrásný víkend na Vysočině

S objetím a vděčností,

Samaya

Koupit

  • ZÁLOHA - DOVOLENÁ - ZASTAVENÍ

    Prosíme o uhrazení zálohy ve výši 4000,-. Při koupi je cena při registraci 0,-Kč. Podklady k platbě a více informací obdržíte e-mailem po registraci.

    0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page