top of page
JMENO DUSE.jpg

Jméno Duše s poselstvím s kódy Duše

obrázek_loga.png

Více ke Jménu Duše - duchovnímu Jménu

Písmena jména jsou vibrací, tónem skutečné hlubší, vyšší úrovně Vás samotných a prostřednictvím této vibrace se opětovně naladíte na své nitro, na Sebe a Boha uvnitř Vás. 

Jméno duše může být jednoslovné, ale také se stává, že přijdou dvé slova - dvě jména, jež mohou sloužit jako první a prostřední jméno a nebo jako jméno a příjmení. Jakmile jej započneš používat samo se vše vyjasní.

Spolu se jménem obdržíš krátké poselství se sdělením základní vibrace jména a jeho energetického významu. Postupem času se ti bude jméno odhalovat hlouběji a hlouběji.

Občas se stane, že je přijata nejprve takzvaná "přípravná mantra". Děje se to tehdy, je-li potřeba projít fází, kdy nějaká slupka potřebuje odpadnout, aby se otevřela ta aktuálně nejvyšší forma jména. Pak vám ji zašlu a vy si s ním chvíli vnitřně prostřednictvím opakování pracujete. Mantra vyčistí co je potřeba a poté již přistoupí toliko očekávané jméno :-).

Většina jmen, která jsou přijata je nedohledatelná, neexistující, bez zátěže minulosti, či představ. Jméno je tedy velmi jedinečné a prostě jen vaše :-).

Doba od požádání do momentu zaslání jména je velmi individuální, tak prosím důvěřujte.

Velmi doporučuji, ozvěte se v případě, kdy cítíte jakékoliv dotazy, či cokoliv byste cítili sdílet, jakmile jméno duše dorazí k vašemu srdci.

Veškeré sdílení funguje přes e-mail, není tedy nutné se za tímto účelem vidět. Ne, že bych vás ráda neviděla, ale tato forma je naprosto plnohodnotná :-).

Jak o Jméno požádat?

Zašli e-mail s touto žádostí na adresu vnitrnilaska@seznam.cz a nebo vyplň Kontaktní formulář ZDE.

Vepiš prosím také své datum narození.

Zároveň můžeš zaslat částku 2222,- na číslo účtu 1691735034/3030 s uvedením tvého jména a příjmení do poznámky. Lze uhradit také kartou při vložení do košíčku v e-shopu ZDE

Ozvu se ti a potvrdím přijetí tohoto požehnaného volání tvého srdce a nechám Universum, aby s láskou pro Tebe pracovalo. Jakmile se jméno zrodí zašlu vše e-mailem.

Poděkování a požehnání

Nechť je tato tvá volba tím nejčistším Světlem na Tvou cestu a toto volání tě něžně uchopí za tvou dlaň a vede tě za Láskou bez podmínek, za štěstím bez omezení a Svobodou, jež ti od věků přináleží.

Nechť tvé srdce tluče pro život a plně uvěří, že jsi hoden/hodna života v hojnosti všeho, života v blaženosti, který je pln láskyplných objetí, úsměvů a radosti a to bez ustání.

Přeji, aby tvé Světlo zářilo pro každou tvou buňku a pro všechny okolo Tebe.

Nechť se tak stane a ty spatříš svou nezměrnou Nádheru ve své plnosti a Pravdě.

S láskou, hřejivým objetím a hlubokým díky za důvěru,

Samaya

bottom of page