top of page

út 16. 2.

|

YouTube kanál Samaya Kefalí

ONLINE MEDITACE

Přímý přenos meditace je v úterý v 19:45 - cca 21:00.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ONLINE MEDITACE
ONLINE MEDITACE

Čas a místo

16. 2. 2021 19:45 – 22. 2. 2021 23:59

YouTube kanál Samaya Kefalí

O události

Témata meditace:

Většinou den předem, nebo v den meditace se vyjasní, ukáže jakým směrem se meditace bude ubírat, tak prosím o důvěru, že bude vždy ta pravá a správná. A děkuji za TO :-)

Nicméně, jdeme krok po kroku a s láskou po vrstvách vědomí i nevědomí a to tak, aby vše mohlo pozvolna být proměňováno a uzdravováno. K tématům se vracíme z vícero úhlů. Vždy se doýkáme vztahů, emocí, svobody, zdraví, návratu do své síly, směrem ke ztišení mysli a k otevření se klidu a lehkosti.

Více informací k online meditacím naleznete také ZDE

Je nutné připojit se ke každému setkání?

Volba je plně na vás, dejte na pocit. Nicméně je vhodné vytvořit si návyk k zastavení se sebou, v sobě a pro sebe. Pamatujte, že to, čemu dáváte pozornost, to roste a sílí. A jde-li energie ke klidu, uvolnění a světlu, pak tohle začíná ve vašem životě na mnoha úrovním růst a sílit.

Znamená to, že mnou zakoupená meditace, je pro mne kdykoliv k dispozici?

Ano, meditace a její odkaz je platný a aktivní. Meditaci si můžete kdykoliv poslechnout, stáhnout. Odkaz se nebude vypínat. Je vám plně k dispozici.

Platnost vstupenky na webu k případnému dokoupení odkazu.

Pokud byste rádi někomu doporučili koupi meditace po tom, co jste se jí zúčastnili, pak samozřejmě velmi děkuji. Je možné si vstupenku k ní spolu s odkazem zakoupit ode dne přímého přenosu, do pondělní půlnoci následujícího týdne.

Co když nestihnu zakoupit vstupenku?

Meditace budu postupně vkládat do obchůdku na webu. Bude možné si je zakoupit. Nevím, zda všechny, pojedu podle pocitu :-). Cena se však o malinko navýší.

Před začátkem meditace probíhá cca 5 minutové protažení, vytřesení těla. Je to velmi osvědčený způsob jak otevřít, uvolnit fyzické tělo a připravit je na meditaci. Třesením se tělo uzemní, mysl se ztiší a celkově se vyrovná energetické pole těla. Poté je celý průběh meditace vědomější a tělo a bytí otevřeno ke změně, pochopení a k přijetí vyššího uvědomění. Sděluji tuto informaci. abyste s tím počítali a byli připraveni. To vše bude samozřejmě ve vysílání. Kdo by na začátku nemohl, nebo nestihl, pak doporučuji takto učinit na konci.

Jsou meditace s hudbou a nebo bez hudby?

Po dlouholetých zkušenostech jsem se rozhodla jít s vámi hlouběji a nechat tak působit jen hlas, prostor ticha a sílu Vědomí, bez dalších ruchů. Tak, aby se mysl naučila setkávat se s tichem. Protože to je naše skutečné "doma".

Kdo by rád hudbu k meditaci, chystáme možnost dodatečného vložení hudby k meditaci. Ty bude možné si zakoupit v obchůdku, jakmile budou upraveny a zpracovány.

Kdo z vás si našel zalíbení v esencích a máte je u sebe, určitě doporučuji intuitivně před meditací, nebo po ní použít. Můžete samozřejmě využít cokoliv s čím rádi meditujete (krystaly, vonné tyčinky, aroma oleje atd.)

Doporučuji u meditace sedět, ale můžete také ležet, jen by byla škoda usnout :-). Volba je na vás :-).

Pro hlubší zážitekje vhodné připojit zvuk na sluchátka a nebo k reprobedýnce.

S láskou, objetím a přáním požehnaných chvil na cestě k pravdě, lehkosti, svobodě a lásce,

Samaya

Koupit

  • Online meditace 16.2.2021

    110,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page