top of page

Žena ve Světle

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

ŽENA VE SVĚTLE
 

Tento obraz zářící ženy byl stvořen s nesmírnou láskou a vděčností. Žena jejíž mysl je ztišená a myšlenky byly proměněny ve světlo lásky – viz symboly srdce.

Ona je svobodná, zbavena zátěže minulosti a představ – paprsky z citrínů vycházející do prostoru, reprezentující tuto svobodu a otevřenost.

Růže ve vlasech symbolizují její pochopení, moudrost a skutečnou dospělost – návrat do své síly, vědomí své milováníhodné jedinečnosti.

V základu obrazu jsou hnědé odstíny, se zlatou, meruňkovou a bílou, které reprezentují stabilitu, přijetí těla, života, prožívání a pevnou kotvu.

Na plátně, pod barvami je vepsán název obrazu – je tedy živým tepajícím poselstvím pro tuto ženu – to Ona je To.

Obraz je portálem jasnosti, otevřenosti a vyšší moudrosti. Je darem, jenž přichází osvobodit mysl od tíhy minulosti a nepotřebných představ o sobě, životě a světě. Probouzí vyšší uvědomění, pochopení, otevírá moudrosti a hluboce uvolňuje do života a těla.


 

Tiše šeptá: „JÁ JSEM SVĚTLEM SVOBODY, MILUJI SE A JE SNADNÉ JEN TAK BÝT.“

Je aktuální vibrující kvalitou, kterou si žádá její nitro. Harmonizující tóninou pro Duši. Doporučuji opakuj si ji uvnitř sebe často, ne pro něco, ale pro samotnou krásu její vibrace. Ochutnávej ji, nechej ji v sobě vibrovat a ona odnese tíhu minulosti a nastolí klid, mír a uvolnění.


S hlubokou vděčností a láskou

Samaya


Obraz je jedinečný originál. Malováno akrylem na plátně.

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

Obraz byl následně majitelkou zkrášlen nádherným rámem.

bottom of page