top of page

Vnitřní slunce nekonečnosti

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

VNITŘNÍ SLUNCE NEKONEČNOSTI

 

Zářící Světlo tvého nitra. Mocně harmonizující esence obrazu ve zlatých barvách. Středový květ je symbolem harmonie ve mně – tím, čím už dávno Jsem. Je splynutím protikladů a zároveň láskou k pohybu, který se odehrává uvnitř i vně. Je světlem svobody a neomezenosti – jasným ANO všemu co Je, Ano tomu, co se jeví a Ano tomu, co se odehrává v tomto mém těle. Rozkvétání do lehkosti radosti, přijetí a zejména pak uvolnění v sobě – mír sobě a lehkost.

 

Středový květ jsem Já, a vnější květy jsou ti s nimiž jsem v projevu propojena – tedy rovněž Já. Proudy Světla, které k nim plynou jsou láskou přijetí k jejich volbám, láskou a mírem k jejich způsobům a projevům. Toto světlo stále proudí a nikdy nepřestalo. Vnitřní slunce miluje vše jaké to JE. Záře nitra plyne symbolicky v obraze do 4 stran, které znázorňují světové strany. Oheń, Voda, Země, Vzduch – láska ke všemu projevenému a zejména pak k mému Tělu – uvolnění se do něj. Odevzdání se, puštění se snahy – dosednutí do hmoty a lidství – jeho plné přijetí.

 

Jin a Jang – sjednocení mužského a ženského principu – nalezení Jednoty – splynutí se Sebou.

 

4 čtvrt-květy v rozích jsou kotvou, pocitem bezpečí – jasným ANO MOHU. Ano oni MOHOU.

Záře Světla jenž plyne po hranách obrazu je Osvícením samotným – čistou Láskou.

 

Květy jsou osázeny citríny – krystalem svobody, osvobození se, volnosti, puštění závislosti, puštění se, propuštění starého a odpuštění. Odpoutání se z iluze o Sobě a nalezení Pravdy.

 

Na ještě čisté plátno byla vepsána slova VNITŘNÍ SLUNCE NEKONEČNOSTI.

To já jim jsem – jsem neomezenou blažeností, nezničitelnou Skutečností a nesmrtelností samou – není čeho se bát a o koho.

 

Do barev byly vmíchány oleje na 1. a 3. čakru a to vše bylo zesíleno esencí živle ohně. Bylinky, které v obraze tepou svou silou jsou: pačuli, pomeranč, růže, geranium, rozmarýn, kadidlo, levandule, bergamot, mandarinka a cedr.

 

Afirmace: „ JÁ JSEM TY A TY JSI JÁ“

Nechť je obraz milujícím portálem otevírajícím dveře k lehkosti, uvolnění se do svobody a štěstí na všech úrovních.

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál.

 

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page