top of page

Universální mír

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

UNIVERSÁLNÍ MÍR
 

Tento obraz je mocným a milujícím sestupem hlubokého míru, jež je připraven vyvěrat do všech stran a srdcí, jež jsou přítomna v jeho blízkosti. Je hlubokým požehnáním, silou klidu, ticha a vždy přítomného uvolnění.

Je otevřenou branou k Jednotě a sjednocení. Je připomínkou toho, že Ty už za tou branou stojíš a jsi plně Jedno živoucí a milující Jedno.

Láskyplně navrací prostor v němž je a vše přítomné do vibrací zvuku ÓM, jež je uzemňující a uzdravující prvotní tóninou zrození. Obraz je vibrujícím bílým světlem, jež ve spojení s křišťály uvádí vše do harmonie a rovnováhy.

Středový symbol se nachází v zářivém čtyřúhelníku, který je zde jako pole bezpečí, jež oznamuje - „Je bezpečné být, je bezpečné být v míru s tím, co je, s tím jaký jsem, s tím jací ti ostatní jsou.“

A tato ochota „nechat být“ pak rodí další „světy“ - nechává rozkvést ostatní, kteří si tuto kvalitu okamžitě „nabírají“ - což symbolizují dva půl - květy po stranách.

Pod malbou jsou vepsána živá slova PEACE – MÍR.

Do barev je vmíchán éterický olej růžové dřevo, jehož vibrací je čistá LÁSKA – nekompromisně otevírá srdce, zjemňuje, uvolňuje a šeptá „MILUJ“.


 

Nechť je tento obraz milující světlem harmonie, lehkosti, vnitřní radosti, uvolnění a svobodou.

Dovol si občas se rozprostřít, ponořit se do jeho Světla a splynout tak s ním. Můžeš si opakovat: „JÁ JSEM TICHÝ MÍR, SVĚTLO UVOLNĚNÍ A LÁSKA V PROJEVU.“

Pomáhá rozplynout se, plně vydechnout a na chvílí zapomenout na sebe ve smyslu kontroly a přemýšlení – osvobozuje myšlenkový svět a nevrací pozornost zpět do zdroje srdce Vědomí.

 

Nechť je obraz milujícím portálem na tvou nádhernou a požehnanou cestu a světlem pro tvé blízké a všechny se kterými se setká.

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál.

Malováno akrylem na plátně l.p. 2023

bottom of page