top of page

Universální láska

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

UNIVERSÁLNÍ LÁSKA
 

Tento obraz na fotografiích dosti neodpovídá - nebylo možné ho vyfotit - mnohem pravdivější je video.

Lotosový květ ve středu obrazu reprezentující moudrost, intuici, svobodu a Světlo vždy přítomného požehnání, hojnosti, lehkosti a jednoduchosti. Světlo, jež vychází ze zdánlivých hloubek Universa a sestupuje dolů a do všech stran. Expanduje, objímá, žehná, prosvětluje a miluje.

Lotos pak symbolizuje klid, tichou přítomnost, lásku ke stvoření – životu samotnému.

Odstíny barev v obraze reprezentují právě onu vibraci lásky – růžová, stříbrná, bílá a zlatá.

Dotýkají se srdce a aktivují tak otevřenost novému, vyššímu pochopení.

Pomáhají opustit automatická nastavení a dovolit si otevřít se větší lehkosti a klidu v životě.

Esenciální oleje vibrující v barvách jsou: bergamot, cedr, kadidlo, pačuli, bazalka, myrha, citron, růže a další. Tato směsice je silou svobody – dotýká se limitů a pomáhá rozpustit staré obranné hranice.

V lotosu jsou něžné jemné křišťály, které zastupují vědomí čistoty, jasnosti, harmonie a rovnováhy. Přicházejí prosvětlit všechna energetická centra a zejména pak jsou světlem pro myšlenkový svět – přinášejí uvolnění a mír.

 

Mandala okolo lotosu je stvořena z osmi částí – tato osmíčka je odrazem nekonečnosti, neomezenosti a nalezením svého středu skrze zastavení se, uvolnění a ponoření se do této Universální Lásky.

Nechť je tento obraz milující světlem harmonie, lehkosti, vnitřní radosti, uvolnění a svobodou.

Dovol si se do něj občas rozprostřít, ponořit se do jeho Světla a splynout tak v jeho světle a lásce. Můžeš si opakovat: „JÁ JSEM ŽIVOUCÍM UVOLNĚNÍM, LÁSKOU UNIVERSA, SVĚTLEM BEZ HRANIC.“

Nechť je obraz milujícím portálem na tvou nádhernou a požehnanou cestu a světlem pro tvé blízké a všechny se kterými se setká.

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál.

Malováno akrylem na plátně l.p. 2023

bottom of page