top of page

Ticho ve-smíru

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

TICHO VE-SMÍRU
 

Ve-smírný obraz klidu a světla pro myšlenkový svět. Ač se jeví, že září vzhůru, jeho silou je zakořenění. Uvolnění z představ a starých přesvědčení a sestoupení s důvěrou do Sebe a života. Přináší ticho, radost a vědomí lehkosti do tohoto světa. Je zhmotněním uvolnění, plynutí a odevzdání se.

Je s-mírem se sebou. Podporující silou, jež otevírá brány k Sobě a sebe-přijetí. Květy lotosu jsou symbolikou rozkvětání. Abychom mohli rozkvést, je třeba nechat prasknout svazující obruče přesvědčení a své jedinečnosti dovolit ožít. Doslova JSEM JAKÁ JSEM A MILUJI TO.

Květ lotosu je zde hned 3x, aby připomínal, že mohu rozkvést do všech stran, ke všemu a všem. Mohu být sama sebou a stát při sobě, ať se děje cokoliv.

Symbol ÓM je vibrací zvuku óm, který je vždy zde, ticho, ze kterého se rodí každý zvuk. Ticho, jež je na pozadí všeho – vzpomeň si.

Esenciální oleje na 1. a 2. čakru, jako pačuli, pomeranč, růže, geránium, cypřiš, fenykl, limeta a levandule tak podporují tuto sílu sebe-uvědomění. Odvahu stát při sobě a být v projevu ne-limitovaná, tak jako je Vesmír.

Krystaly, které jsou umístěny v obraze jsou křišťál a citrín. Harmonizují obraz, tak jako jsou připraveny vnést tuto harmonii k Tobě milovaná. Citrín otevírá svobodě prožívání, projevu a životu samotnému.

Zářící hvězdy, světlo a třpyt v obraze připomíná, že i když se jeví být kolem tma, světlo je vždy přítomné, Postačí si ho uvědomit a nasměrovat k němu pozornost. Tiše šeptá: MILUJI TĚ.

Energie obrazu je uvolněná, tichá a klidná, avšak živá a prožívající z centra svého nitra – vnitřní síly – květu lotosu mého srdce a tichého neomezeného ÓM.

S hlubokou vděčností a láskou

Samaya, www.vnitrnilaska.cz


Obraz je jedinečný originál. Malováno akrylem na plátně.

 

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page