top of page

Šperk mé Duše

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

SPERK MÉ DUŠE


 

Drahokam duše, jenž se projevuje skrze Tebe. Je zrozen a touží být viděn. Jeho záře, jeho síla, jeho dokonalost a krása. Není co opravovat, není co měnit, není co vylepšovat – JE TO DOKONALÉ. JÁ JSEM DOKONALÁ - v každém okamžiku, v každém rozhodnutí, v každém svém projevu, ve všem co právě JE a ČÍM JSEM - MILUJI SE.

 

Pod malbou jsou vepsána slova SVOBODA A PRAVDA. Vibrace těchto slov budou tepat v prostoru a toto s láskou připomínat, čímž budou otevírat přirozenosti vidět pravdu o sobě a svobodně ji stejně tak žít.

 

Poté v obraze přistupuje žlutá, zelená, temně modrá, zlatá a bílá, jenž jsou vibračně odrazem 4., 5., a 6. čakry. Tato pole jsou jí otevírána, dotýkají se hladíc témata jenž z ních vyvěrají a květ spolu s krystaly a barvami je transcendují.

 

Květ reprezentuje rozkvétání, expanzi, jasné: „JÁ MOHU“ a spolu s tím také POHYB VPŘED. Čímž se vše opětovně do života rodí a navrací k sebe-vědomí a sebedůvěře. Takto pak otevírá komunikaci, jasnosti a důvěře ve vše co JE.

 

Převládající zlatá je symbolem absolutní svobody a světlem lásky, kterým Jsem.

 

Střed květu-šperku je osázen olivíny, které jsou krystaly lásky a štěstí, jenž uvolňují staré návyky a minulost. Zejména pak uzdravuje a narovnává disharmonie na jakékoliv úrovni vztahu. Probouzí sebepřijetí.

 

Ve středu obrazu pak křišťály harmonizují, uvolňuji ze lpění a podporují nalezení cesty k sebelásce a sebedůvěře.

 

Esence jenž jsou vmíchány do barev jsou esence na 2. a 3. čakru a esence, jenž posiluje přijetí sebe jako ženy v tomto těle a vidění tak své krásy, a jedinečnosti.

Konkrétně jsou vneseny oleje jako: cypřiš, fenykl, máta, rozmarýn, kadidlo, bergamot, levandule, skořice, ukalyptus, šalvěj a modrý heřmánek.

 

Energetický otisk obrazu lze vepsat do slov: „JÁ JSEM V POŘÁDKU A MŮJ ŽIVOT JEN KVETE“

 

Děkuji za toto nádherné tvoření pro TEBE a přeji, ať je pro Ti obraz milujícím společníkem na cestu k radosti štěstí, uvědomění a pochopení.

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál.

 

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page