top of page

Síla Vědomí

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

SÍLA VĚDOMÍ - pro muže

 

Tento obraz a obraz PROSTORNOST A SVOBODA byly stvořeny pro jeden pár.

Aktuálně již svítí v jejich domě a já děkuji celým srdcem za důvěru a léčivé tvoření.

Proud Světla, milující pohlazení pro duši, srdce, tělo a každý orgán. Obraz čisté lásky, jež přichází obejmout tohoto muže a šeptat mu: „MILUJI TĚ, JSI NAPROSTO V POŘÁDKU. JSI ČISTÝ A BEZ VINY“.

 

Vše toto je znázorněno symbolicky bílým stromem, který říká - s důvěrou se narovnej, vezmi si svou sílu zpět a uvěř, že jsi čistý, čistý, čistý. Křišťály jež ho plně odívají jsou léčivou vibrací, která přichází vnést rovnováhu a harmonii do jeho života. Jsou osázeny také podél celého spodního okraje, jenž symbolizuje Zemi, která ho přichází léčit, udzravit a přinést mu energii, výživu pro tělo, radost a zároveň lehkost. Je zde jako milující matka, která je připravena objímat ho a opakovaně mu šeptat....“MILUJI TĚ, MILUJI TĚ“.

 

Obraz je léčivým portálem, jenž vrací a opětovně probouzí sebe-vědomí, lásku ke všemu, čím jsem. Zlatá na něm ukazuje na vnitřní Světlo, které touží být spatřeno. Symbol Květu života nad stromem je Láska Universa, která je zde, aby tohoto muže otevřela lásce a dala mu ji pocítit. Vylévá směrem k němu lehkost, vyšší moudrost, pochopení a zejména pak lásku ke své odlišnosti. Otevírá komunikaci, a pomáhá růst do něčeho většího – do vědomí toho, kdo skutečně jsem.

 

Samotný Květ života harmonizuje tělo, tiší mysl a uvádí prostor okolo obrazu do stavu uvolnění a lehkosti.

 

Hvězdy přichází, aby opakovaně připomínaly, že je čas nechat svou hvězdu zářit – vykročit vstříc ke svobodě, k důvěře v to, že mně celý Vesmír miluje a že jsem HODEN LÁSKY.

 

Tato láska začíná na lásce k sobě samému, na schopnosti milovat každý svůj projev, na ochotě obejmout toho malého chlapce, kterým jsem byl a říci mu: JÁ TĚ MILUJI. Vzít ho za ruku a dovolit mu to, co v minulosti nemohl – ať je to i sebemenší věc.

 

Afirmace k obrazu: OTEVÍRÁM SE LÁSCE K SOBĚ, DÁVÁM „ANO“ SVÉ SÍLE A ODVAZE ZAMILOVAT SE DO SEBE.“

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál.

 

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page