top of page

Relaxace a uvolnění - radost

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

Pro mou milovanou sestřičku zrozen miláček, do kterého se okamžitě a naprosto zamilovala. Přiznám se, že mysl při tvoření zkoušela hodnotit. Taková slova jako, že to je moc naivní, ne dost to ono a podobné jiné chytrosti. Vše bylo vnímáno, ale nenásledováno. Ještě že tak. Jak kouzelná je odlišnost každého jednoho z nás a tak děkuji z celého srdce, že absolutně zapadl jak do jejího srdce, tak do prostoru. 

Děkuji vedení, že je silnější než myšlenky.

Děkuji srdci, že ukazuje směr - taj štětcem a kombinace barev, aby poté mohly šťastně ve finální podobě k vám.

S láskou, Samaya

RELAXACE A UVOLNĚNÍ - radost

 

Obraz výdechu, uvolnění, odpočinku a zastavení se. Čisté Bytí, relaxace, teplo, světlo a nicdělání.

 

To je tím, co je otisknuto do tohoto obrazu. Jen tak ležet v trávě a nebo na pohovce, vnímat slunce jak prostupuje mé tělo a propojit se s tím, které svítí uvnitř mne samotné. Propojení s tímto vnitřní „slunečným“ a hýčkajícím teplem uvnitř sebe a v něm se koupat. Nechat tělo odpočívat, nechat ho být, všechny činnosti stejně tak a jen dovolit lehkosti, aby mne naplnila.

 

V určitém úhlu se zdá, že slunce a světlo není vidět, ale je to jen o úhlu pohledu. Když se „pootočím“, podívám jinak, spatřím, že slunce a jeho síla, milující život sám je zde stále. Toužíc mne milovat, vyživovat, oživovat a nechat žít.

 

Mantru, jež je zanesena v obrazu doporučuji opakovat uvnitř sebe sama. Je to vnitřní mantra na cestu. Je světlem, vibrací, která pomůže nechat odpadnout napětí, neklid a vědomá, či nevědomá „musím“ a vnese tak k tělu a do života hluboké uvolnění, lehkost a zejména pak radost. Dovol splynout s tímto slovo a nechej se jim vést. Můžeš jej přijmout jako jakési “osobní“ průvodcovské jméno, které tě povede a bude ukazovat cestu ke svobodě. Nechť se tak stane.

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál.

 

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page