top of page

Radost z radosti

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

RADOST Z RADOSTI
 

Čirá a čistá radost, rozkvétání do radosti, radost, jež se rodí ze zdánlivého chaosu. Radost, jež je tady vždy a v každé situaci, i když se jeví někdy neviděna. Je vždy, vždy přítomná. Tento obraz reprezentuje odvahu být šťastný. Dovolit si sebe, bez ohledu na ostatní. Dovolit si svou jedinečnost i bez souhlasu druhých. Akceptovat „ne“ toho druhého, je-li odlišné od mého přání. Dovolit mu „ne“, ale s důvěrou následovat své „ano“. Odvaha být svobodný, být sám sebou.

 

Pod malbou je vepsáno slovo „štěstí – radost“. Toto tepe jako živá vibrace skrze celé plátno. Základní vrstva barev byla smísena s éterickými oleji jako: kadidlo, cedr, bergamot, jedle, citron, bazalka, máta, pomeranč a další. Toto olejové spojení je vibrací zázraků a návratu do své síly.

 

Tato základní vrstva je právě ono neviděné, jež je v pohybu, živoucí a samo sebou. Z čeho se rodí život a nově, rozkvétá, tvoří samo sebe. To reprezentují květy a barvy v nich a okolo. Jsou pestré, každý je sám sebou, jeden tak, jeden tak, přesto milujíc svou odlišnost a jedinečnost. Nesrovnává, nehodnotí, prostě JE. Všechny květy propojuje zlatá, jež reprezentuje vibraci lásky, světla, slunce, života. Je vždy přítomná. Spirály vše harmonizuji a zesilují.

 

4 kolibříci symbolizují štěstí, harmonii, optimismus, uzdravení. Jsou zde jako kotva ony radosti z radosti, Radosti ze života, radosti ze sebe a toho, co právě JE. Jsou esencí, jež vnáší štěstí i do nejskrytějších koutů duše.

 

Po celé ploše obrazu jsou citríny a akvamaríny. Oba tyto krystaly jsou reprezentanty mužské energie, jež je silou prožívání, sebeprojevení, vůle, odvahy být jak jsem. Jsou světlem zejména pro solar plexus a krční čakru – mostem ke svobodě, radosti a štěstí. Na závěr byla na plátno aplikována esence Radost a štěstí.

 

Děkuji za toto nádherné tvoření pro VÁS VŠECHNY PŘENÁDHERNÉ BYTOSTI LÁSKY.

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál.

Malováno akrylem na plátně l.p. 2023

bottom of page