top of page

Prostornost a svoboda

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

PROSTORNOST A SVOBODA - pro ženu

 

Tento obraz a obraz SÍLA VĚDOMÍ byly stvořeny pro jeden pár.

Již září v jejich prostoru a já děkuji za toto nádherné a léčivé tvoření.

Obraz proměny, svobody, lehkosti a prostornosti, jež symbolizuje rozkvétání do všech těchto aspektů. Hluboké uvolnění do sebe, do života a prožívání v něm. Ona je oběma vážkami. Jednou taková a jednou taková, Obě jsou přenádherné, milujíc svou proměnlivost, neočekávatelnost a pestrost sebe sama. Je zároveň také všemi motýli. Jednou tam a jednou tam. Jednou v páru a jindy zase sama. Chvíli pro druhé a na to opět jen pro sebe.

 

Celá louka jí šeptá, uvolni se, vnoř se do nás, polož se a vnímej pestrost všeho, pestrost proměn a tvarů. Zastav se a jen tak buď. Krystaly amazonitu ve spodní části jsou podpůrnou silou jež otevírá komunikaci, zejména komunikaci se sebou a ta se odehrává v počátku právě v čase zastavení se, uvolnění se, kdy si mohu uvědomovat sebe.

 

A skrze toto uvolnění spočinutí rozkvétám nejvíce, vnímám a učím se milovat pestrost a jinakost, jež se v obraze znázorňuje jako květy. Ty se narovnávají a napínají ke světlu, slunci, k ostatním a to s důvěrou. Komunikuji s ostatními, bez limitů a omezení. Slunce svítí na každého a na vše, nevybírá si, nesoudí – miluje a vyživuje bezpodmínečně vše, čeho se dotkne.

 

„Miluji vše, čím jsem. Miluji vše, co je“ - TOTO JSEM JÁ.

 

V letu vážka přijímá prožívající sílu, kterou symbolizují měsíční kameny. Prožívám, konám, jdu vpřed, jsem tam i tam, směřuji kamkoliv. Bez obav a zákazů – to je kvalita krystalů, jež padají shora dolů. „Mohu, mohu a je to tak snadné“ - Láska k pohybu.

 

Rumělkové pozadí je barvou prostoru srdce – ať jsem jakákoliv, ať se projevím jakkoliv jsem vždy v tomto prostoru - je tu vždy, láska je tu vždy a já jsem láskou ve všem, co činím, či zda jen tak JSEM.

 

Třpytky na poletujícím hmyzu znamenají, že vše čím jsou – vše čím jsem – je protkáno světlem. Není nic než Světlo. Stejně tak je třpyt vetkán do celé plochy obrazu, jež šeptá – JÁ JSEM SVĚTLO, JÁ JSEM VŽDY SVĚTLO. A NIKDY TO NEBYLO JINAK.

 

Obraz je prodchnut esencemi jež probouzí vnitřní oheň a zároveň osvobozují vnitřní vodu – mandarinka, lemongrass, cedr, pomeranč, grapefruit, citrón a lotos.

 

Afirmace obrazu - JÁ JSEM VOLNÁ A MOHU COKOLIV, BÝT ČÍMKOLIV A VŽDY TO MILOVAT.

Nechť je ti obraz milujícím portálem otevírajícím lehkost, svobodu, jasným ANO všemu, co je, čím jsem a lásky bez podmínek.

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál.

 

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page