top of page

Probuzení - awakening

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

PROBUZENÍ - awakening
 

Světelná brána proměny, transcendence a překročení – překonání iluze.

Slunce probuzení a rozkvětu. Zářící most a kvetoucí paprsky.

Probuzení do pravdy, spatření iluze a osvícení.

Pochopení, která vyvěrají z osvětlení a to jak slovního, tak vyzařování, jež proudí k nám z mnoha úrovní neustále.

Pod barvami je vepsáno LOVE and OVERCOME, neboli MILUJ A PŘEKONEJ. Překonej ve smyslu překroč staré zvyky, překroč staré mechanismy a dovol si slyšet nové, vidět nové, vnímat to a sebe jinak. Otevří bránu světlu uvolnění, lehkosti a třpytu života.

Ve středu slunce jsou křišťály a měsíční kámen – ty zde vibrují otevřeností, prostorností a uvolněním – otevřeností směrem k lásce bez podmínek – milovat vše bez potřeby tlaku na to, aby to bylo jinak.

Když toto učiníme, život začne vonět a krása přijetí bude kvést jak uvnitř, tak vně. Křídla svobody nám umožní neomezený pohyb, neomezenou změnu a let životem – motýli.

Karneoly v dalších květech jsou láskou k prožívání všeho. Pocitů, emocí a zejména pak sebe sama a těla bez zákazů a omezení. Otevřenost všem mým odstínům a projevům. Láska k pohybu, ale také k nehybnosti. Lásky k polaritám – což symbolizuje v obraze prolínající se světlo bílé a žluté, stříbrné a zlaté – slunce a měsíc.

Celý základ obrazu je prodchnut esenciálním olejem rozmarýnu, který je vibrující rostlinnou nezdolností, nezlomností a odhodláním Být a Žít.

Celý základ plátna je vymalován jako oheň, plameny, paprsky slunce, které svítí na vše. Miluje vše. Nevybírá si, na koho dnes bude zářit a koho vynechá – je čistou LÁSKOU BEZ PODMÍNEK.

PROBUZENÍ SKRZE SJEDNOCENÍ.

S nezměrnou vděčností a láskou za tuto požehnanou tvorbu.

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál. Malováno akrylem na plátně l.p. 2023

bottom of page