top of page

Jak se mohu vyhnout pandemii?"Jak se mohu vyhnout pandemii?"

Tato otázka byla položena indickému guru Oshovi asi před 40 lety během éry AIDS! „Ptáte se špatně,“ odpověděl Osho, „správná otázka by měla znít: Jak se můžete vyhnout strachu ze smrti způsobeného pandemií? Protože je velmi snadné vyhnout se viru, je velmi obtížné vyhnout se strachu ve vás i ve světě. Lidé zemřou více na tento strach než na pandemie.

Na světě neexistuje ŽÁDNÝ virus, který by byl nebezpečnější než STRACH. Pochopte tento strach, jinak se stanete mrtvým tělem, než vaše tělo zemře. Nemá to nic společného s virem. Děsivá atmosféra, kterou v těchto okamžicích cítíte, je kolektivní šílenství ...

Stalo se to tisíckrát a bude se to stávat i nadále. A bude to pokračovat, pokud nebudete rozumět psychologii davů a strachu. Strach zpravidla držíte na uzdě, ale v okamžiku kolektivního šílenství může být vaše vědomí úplně ztraceno. Ani nebudete vědět, kdy jste ztratili kontrolu nad svými obavami. Pak vás strach může donutit udělat cokoli. V takové situaci můžete také vzít svůj život nebo život ostatním. V nadcházejících dobách se toho stane tolik: mnoho lidí je zabito... Dávejte pozor, buďte opatrní.


Nesledujte zprávy, které vyvolávají strach. Přestaňte mluvit o pandemii, opakování stejné věci je jako autohypnóza. Strach je druh sebehypnózy. Tato myšlenka způsobí chemické změny v těle. Opakované opakování stejné myšlenky spustí chemickou změnu, která může být někdy tak toxická, že může zabít i vás.

Energie se ve světě během pandemií stává iracionální. Tímto způsobem můžete kdykoli spadnout do černé díry. “

Osho

42 zobrazení

Comentários


bottom of page