top of page

Otevřené srdce

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

OTEVŘENÉ SRDCE
 

Milující, hladící, objímající a srdce probouzející obraz, byl zrozen s nejhlubší Láskou k této ženě a všem okolo ní. Jeho substance projektuje krásu jejího srdce, tento šperk, jenž dlí uvnitř ve středu obrazu, květ v barvách zlaté, růžové, bílé a zelené je zářícím polem rozkvětu, jenž tepe do prostoru rovněž skrze polodrahokamy, kterými je osázen. Uvnitř je růženín s olivínem a celý okraj je osázen křišťály.

 

Je portálem otevřenosti a odvahy být otevřená tak, jako květ ve středu obrazu. Ten učí milovat a důvěřovat v to, že můžu milovat a cítit, zejména pak sebe, se vším, čím jsem. Učí nedělit, neodmítat, nefiltrovat, jen nechat přirozený projev proudit skrze tělo do vnějšího světa.

 

Obraz je projevem svobody, který probouzejí obě vážky, jenž jsou zde jako symbol, jenž se dotýká vody a vzduchu. Voda - vnitřní voda – cítění, láska a vzduch - projev, pohyb. Tedy dát do pohybu mé srdce a jeho krásu a pravdu vynášet ven k ostatním. Krásou není krása jakou si představuje mysl, nýbrž přirozenost, spontánnost, jedinečnost, odlišnost. Tedy otevření se novým začátkům, změně a novým příležitostem, potažmo pak láska k tomuto. Vážka je tím, co podporuje cestu k opuštění starého a vítá nové, přeměnu a transcendenci.

 

Na ještě čistě bílé plátno bylo vepsáno slovo „SVOBODA“, které září energeticky na pozadí barev.

 

V základu obrazu jsou barvy jako růžová, zlatá, zelená, modrá a bílá. Což je vibračně pole srdce a krku. Symbolizující a podporující živý proud – let lehkosti, pohybu ze srdce přes ústa ven. Pravda, sebe-projevení, otevřenost, sdílení pravd.

 

Čtyří květy po obvodu symbolizují pevné pilíře, kotvu, která v nás je a je zároveň důvěrou v to, že MŮŽU. Že se mohu otevřít, mohu prožívat sebe, být odlišnou, být svobodnou a milující. Milující zejména všechny své odstíny a projevy, ať jsou jakékoliv.

 

Afirmace: „ JÁ JSEM VOLNÁ A MILOVANÁ“

 

Do plátna a barev jsou zaneseny esence na 3. a 4. čakru a esence podporující živel vody, jako například růže, rozmarýn, bergamot, kadidlo, levandule, grep, amyris, limetka, pomeranč a citrón.

 

Nechť je obraz milujícím portálem otevírajícím štěstí, hojnost na všech úrovních a je zářícím zdrojem zdraví, lehkosti, otevřenosti, radosti a lásky.

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál.

 

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page