top of page

Balíček 6-ti nových nádherných transformačních meditací

Nádherný den milovaní,

výše s Vámi sdílím 6 NOVÝCH meditací. Vytvořila jsem tuto stránku, abyste si mohli poslechnout ukázky.

Byly zrozeny během posledního měsíce a s láskou je nabízím každému, koho srdce se touží dotknout.

Jsou zde jako takový "balíček", neb je vnímám velice celistvě. Nicméně můžete si samozřejmě zvolit jakoukoliv, nebo jakékoliv z nich.

Ke každé sdílím níže pár slov, abyste si je mohli navnímat jejich prostřednictvím a zároveň máte výše možnost poslechnout si 30s ukázku u každé z nich.

Lze je zakoupit jedním kliknutím jako celé album výše a nebo po jedné, s tím, že zde musíte opravdu koupit jednu, zaplatit a pak druhou - tento proces je odtud složitější. Nicméně je jednodušší pro nákup celého alba - proto zde nabízím.

Pokud jste si zvolili jen některé, klikněte po výběru, případně poslechu na tlačítko níže, které vás přesměruje na e-shop a zde si můžete do košíčku vámi zvolené vložit a uhradit najednou kupříkladu 4 z nich.

 MEDITACE 1 - PROPOJENÍ S POCITY A EMOCEMI
Meditace s hudbou. Velmi ráda sdílím další z krásných a velmi nápomocných vědomých postupů jak transcendovat emoce a přijmout jejich vibrace. Její slova vám přinesou hlubší pochopení a propojí vás intimně s cítěním. Meditace je skvělým průvodcem na cestě z mysli do srdce. K otevřenosti milovat i to, co zdá se být nemilovatelné. Otevírá ochotě cítit, přijmout, obejmout, otevřít se pocitům na těle a rozpustit tak odmítání a nevědomý "odpor" k nim.

MEDITACE 2 - MEDITACE ODPOUŠTÍM SI

Meditace je podbarvená hudbou. Meditace odpuštění je zejména o odpuštění sobě - zpět do minulosti a všech časů i těch nevědomých. Mně tato cesta odpuštění v minulosti velmi pomohla. Jedná se o posvátnou vnitřní introspekci. Přijetí sebe, svých voleb, svých projevů a změn. Otevírá brány k sebelásce a k plnému přijetí svých kroků a všeho, co skrze tělo projevuje. Je integrující silou k sjednocení mužských a ženských energií v nás. Dotýká se také odpuštění ženám a mužům.

MEDITACE 3 - MEDITACE SEBELÁSKY A SEBEOCENĚNÍ
Meditace je podbarvená hudbou. Nádherná cesta sebepohlazení. Slova vedou k hlubokému splynutí se svou vnitřní krásou. K rozpoznání, připomenutí a zároveň k ukotvení v mém "vyšším" šťastnějším Já - ve spatření svých kvalit, zvědomění si jich.  Meditace je plná nádherných prohlášení, které směřuji směrem k sobě a do kterých si volím se usadit a s nimi splynout. Jedná se o přepis, který navede pozornost k vyšším úrovním vnímání sebe sama, k novým postojům k sobě a v sobě.


MEDITACE 4 -  UVOLNI SE A BUĎ PROSTOREM BYTÍ
Meditace bez hudby. Meditace je proudem uvolnění se a nechání být. Opuštěním iluze a splynutím s prostorem bytí. Meditace pomáhá stáhnout pozornost z vnějšího světa a navádí do nadhledu nad iluzi - strachy, napětí, obavy. Propojuje s vědomím sebe sama, čímž je prostornost, prostor, jež je neomezený a nezničitelný. Je doslova dosednutím do otevřenosti a propuštěním své pozornosti z vnějšího projevu. Hlubokým spočinutím v sobě - "nabitím baterek".

MEDITACE 5 - MEDITACE JSEM BEZPEČÍ

Meditace bez hudby. Milující dosednutí do těla. Hladivá, pečující a uvolňující cesta k životu. Propojení s pocitem bezpečí a splynutí s důvěrou a vnitřní kotvou. Načtení a procítění pocitu bezpečí, sebedůvěry a víry v sebe a život prostřednictvím slov a směřování, které v meditaci přichází. Rozpomenutí na tuto kvalitu. Vnesení klidu a uvolnění k tělu a k orgánům v něm. Aktivace vnitřní opory, jež jsme každý sám sobě, ale od čehož jsme byli odvedeni. Připomínka toho, že se na život, sebe a tělo mohu spolehnout.

MEDITACE 6 - ŘEKA PRÁZDNOTY - ČIRÉ BYTÍ

Meditace bez hudby. Meditace hluboce očistné řeky, jež omývala Vaše těla, stará přesvědčení a noří s láskou pozornost do prázdnoty, ticha a blaženosti. Je nádherným procesem smývání světa mysli z naučené aktivity. Nádhernou transformací emocí v emočním tělem a vnitřním ANO proměně z něčeho do "ničeho" - klidu, uvolnění a lehkosti. Meditace je přímým směřováním k Sobě, k tomu, čím skutečně Jsem - tichem, klidem, prázdnotou a láskou. Upozornění: Meditace byla nahrána na pobytu, zvuk je trošku hlubší a z prostoru jdou lehce zvuky ostatních - ale její hodnota je tak vysoká, že tento drobný "mínus" je proti tomu nic.

 

DŮLEZITÉ: Po zakoupení obdržíte mailem účet a vzápětí bude následovat e-mail s odkazy ke stažení. Ten je platný pouze 72 hodin. Prosím tedy v tomto čase stáhněte k sobě do telefonu a nebo PC.

Děkuji z celého srdce za důvěru, za překrásný čas tvorby a hluboce vás objímám.

S láskou a požehnáním do každého nádechu a výdechu.

Samaya

bottom of page