top of page

Milující pole bezpečí, aneb důvěra v život

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

MILUJÍCÍ POLE BEZPEČÍ, ANEB DŮVĚRA V ŽIVOT

Posvátný obraz pevnosti, stability a důvěry. Zdroj síly a uvolnění do života. V základu plátna jsou vepsána slova „DŮVĚRA A BEZPEČÍ“ - jsou zde jako vibrující esence celého plátna. Červená, měděná, zlatá a bílá jsou základními barvami – všechny reprezentují spodní úrovně bytí – zemskou, kořenovou, druhou a třetí čakru. Zejména však základní – čakru důvěry v život, čakru bezpečí, čakru plného propojení s životem, tělem a přirozenou důvěrou v tok života.


Pod mandalou je v obraze vykreslena spirála a síť. Spirála je zdrojem energie – té energie, která je zde stále a je nevyčerpatelná, vždy přítomná a připravena nás vyživit a milovat. Síť je zde jako podpora, opora, která je opět plně k dispozici, milujíc a držíc tě – je podporou života. Sama je nezničitelná – je zde, s láskou opěčovává, ochraňuje a drží.

Síť a spirála jsou jedno – je to Vesmírný web – bezchybný, dokonalý, tak jako každý náš krok a projev. Na nich leží mandala, která znázorňuje 4 světové strany – symbolizuje kořenovou čakru – pevnost, sebe-důvěru, hojnost, uvolnění, jasnost a zejména pak radost ze všeho, co právě Je.


Červený jaspis po jejím obvodu umocňuje sílu obrazu – jeho vibrace je zdrojem štěstí, vitality, radosti, lehkosti a úspěchu. Je zde jako vždy podaná ruka – milující láska Země a celého Universa – tu reprezentují zlaté pruhy okolo mandalky – vždy zde, vždy objímající, vždy k dispozici – Láska Jednoho – vždy se mnou a pro mne.


4 květy v rozích plátna jsou 4 pilíře – kotva – což zesilují granáty uvnitř nich, stejně tak, jako ve středu mandaly. Granát je hojností samotnou – hojnost klidu, pochopení, hojnost štědrosti, otevřenosti, uvolnění, lehkosti, lásky a bezpečí.

S láskou a něžností vibruje slovy: "JSEM TADY A VŠE JE DOKONALÉ – VČETNĚ MNĚ. VŽDY TO TAK BYLO, JE A NAVŽDY BUDE."

S hlubokou vděčností a láskou,

Samaya

Obraz je jedinečný originál. Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page