top of page

Miluji a jsem milovaná

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

MILUJI A JSEM MILOVANÁ

Je bezpečné milovat a být milovaná. Otevírám se lásce a vím, že si ji zasloužím. Patří mi a jsem Jí hodna. Láska je tu pro mne a já se jí s důvěrou odevzdávám. Mé srdce je zrozeno pro Lásku a tento život stejně tak. Mé tělo se otevírá svobodnému prožívání a opětovnému cítění. Nasávám z prostoru obrazu esenci Lásky, otevřenosti a radosti. Každá má buňka tančí v lehkosti a radostném tanci života. MÁM JI – MÁM VŠE PO ČEM MÉ SRDCE TOUŽÍ. JÁ JSEM VYVOLENÁ PRO LÁSKU. Toto je základní substance obrazu.

 

V jeho základu je fialová, zlatá, růžová a zelená. Fialová je zde jako esence Vyššího pochopení a zesílení moudrosti, která je připravena sestoupit do Tvého Bytí. Zelená s růžovou jsou pak expandující energií, které volá pozornost k srdci – k sobě – k lásce k sobě, ke všem projevům a všemu, čím jsem. Zlatá je vibrací čisté lásky, která je tady vždy a vždy byla.

 

Obraz má kvetoucí „rám“, který je symbolem bezpečí, ve smyslu: „Je bezpečné milovat a být milovaná“. Krystaly v srdci jsou růženíny, které otevírají lásce a cítění, otevírají svobodě a milování. V prostoru okolo srdce jsou pak růženíny se vzácným Rubelitem. V tomto spojení zesilují léčivou substanci, kterou je otevřenost a důvěra v sebe a také ostatní.

 

Do barev byly vmíchány oleje na 3. a 4. čakru a to vše bylo zesíleno esencí Do ticha. Bylinky, které v obraze tepou svou silou jsou: amyris, limetka, pomeranč, máta, rozmarýn, kadidlo, levandule, bergamot, mandarinka a cedr. Esence Do ticha pak tiší mysl a učí nedávat hodnotícím přístupúm mysli tolik pozornosti – stahuje energii k srdci – prostoru lásky.

 

Afirmace: „ MILUJI A JSEM MILOVANÁ. A TAK TO JE.“

Nechť je obraz milujícím portálem otevírajícím dveře k lehkosti, uvolnění se do svobody a štěstí na všech úrovních.

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál. Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page