top of page
JMÉNO DUŠE k ESENCI (1).jpg

Jméno Duše s poselstvím s kódy Duše

a Olejovou esencí Duše

obrázek_loga.png

Více ke Jménu Duše - duchovnímu Jménu

Písmena jména jsou vibrací, tónem skutečné hlubší, vyšší úrovně Vás samotných a prostřednictvím této vibrace se opětovně naladíte na své nitro, na Sebe a Boha uvnitř Vás. 

Jméno duše může být jednoslovné, ale také se stává, že přijdou dvé slova - dvě jména, jež mohou sloužit jako první a prostřední jméno a nebo jako jméno a příjmení. Jakmile jej započneš používat samo se vše vyjasní.

Spolu se jménem obdržíš krátké poselství se sdělením základní vibrace jména a jeho energetického významu. Postupem času se ti bude jméno odhalovat hlouběji a hlouběji.

Občas se stane, že je přijata nejprve takzvaná "přípravná mantra". Děje se to tehdy, je-li potřeba projít fází, kdy nějaká slupka potřebuje odpadnout, aby se otevřela ta aktuálně nejvyšší forma jména. Pak vám ji zašlu a vy si s ním chvíli vnitřně prostřednictvím opakování pracujete. Mantra vyčistí co je potřeba a poté již přistoupí toliko očekávané jméno :-).

Většina jmen, která jsou přijata je nedohledatelná, neexistující, bez zátěže minulosti, či představ. Jméno je tedy velmi jedinečné a prostě jen vaše :-).

Doba od požádání do momentu zaslání jména je velmi individuální, tak prosím důvěřujte.

Velmi doporučuji, ozvěte se v případě, kdy cítíte jakékoliv dotazy, či cokoliv byste cítili sdílet, jakmile jméno duše dorazí k vašemu srdci.

Veškeré sdílení funguje přes e-mail, není tedy nutné se za tímto účelem vidět. Ne, že bych vás ráda neviděla, ale tato forma je naprosto plnohodnotná :-).

Co je Olejová esence Duše?

Mnoho let jsem pro vás tvořila osobní esence, poté byla asi roční pauza a nyní se k těm to Vámi tak žádaným esencím opět vracím ve spojení se Jménem Duše. Několik z vás si o ně zejména ke Jménu žádalo a tak tuto nádhernou "službu" pro vás opět probouzím k životu.

 

Olejová esence Duše je bio olejová kráska - parfémek o objemu 50ml - kapátko. Hnědá skleněná lahvička se zlatým uzávěrem na jejímž vnějším povrchu bude zlatá oválná nálepka s Vašim novým Jménem. Takto Vám bude připomínáno a jeho esence a kódy budou prostupovat k vám skrze olej směrem k tělu.

 

V oleji jsou pro Vás na míru namíchány bylinky, květové éterické oleje, oleje stromů, pryskyřic a polodrahokamů. Rovněž jsou do esence vloženy barevné substance a krystaly. Přesně to co je potřeba právě nyní na Vaši cestu této změny. Ve finále je prostoupena vibrací Nejvyššího Světla Lásky. 

 

Esence je tak milující podpůrnou kouzelnicí, která pomůže uzavřít v lehkosti staré a otevře dveře všemu, co skrze Jméno a Jí samotnou touží vstoupit do Vaši reality a života. 

Spolu s ní obdržíte samozřejmě informace o složení a další doplňující sdílení, které bude detailněji doplňovat Jméno Duše.

Cena této esence tvořené k Duchovnímu Jménu je 1000,- 

Jak o Jméno s Olejovou esencí Duše požádat?

Vyplň prosím "Kontaktní formulář" níže. Pokud by ti během pár dní nedošla odpověď, prosím kontaktuj mne na e-mail vnitrnilaska@seznam.cz

Zároveň můžeš zaslat částku 3222,- spolu s poštovným 70,-, tedy celkem 3292,- na číslo účtu 1691735034/3030 s uvedením tvého jména a příjmení do poznámky. Lze uhradit také kartou při vložení do košíčku v e-shopu ZDE

 

Ozvu se ti a potvrdím přijetí tohoto požehnaného volání tvého srdce a nechám Universum, aby s láskou pro Tebe pracovalo. Jakmile se jméno zrodí zašlu vše e-mailem.

* * Ti z vás, kteří již mají ode mne své Jméno Duše, si samozřejmě můžete dodatečně požádat o Olejovou esenci Duše. Vyplňte formulář a do poznámky vepište své již dříve obdržené Jméno Duše* *

Uhradit kartou, nebo vložit do košíčku pouze esenci lze v odkaze ZDE: Esence k již obdrženému Jménu Duše

Formulář k objednání Jména s Olejovou esencí Duše

🌸Děkuji a těším se na nádherné voňavé tvoření 🌸    

Poděkování a požehnání

Nechť je tato tvá volba tím nejčistším Světlem na Tvou cestu a toto volání tě něžně uchopí za tvou dlaň a vede tě za Láskou bez podmínek, za štěstím bez omezení a Svobodou, jež ti od věků přináleží.

Nechť tvé srdce tluče pro život a plně uvěří, že jsi hoden/hodna života v hojnosti všeho, života v blaženosti, který je pln láskyplných objetí, úsměvů a radosti a to bez ustání.

Přeji, aby tvé Světlo zářilo pro každou tvou buňku a pro všechny okolo Tebe.

Nechť se tak stane a ty spatříš svou nezměrnou Nádheru ve své plnosti a Pravdě.

S láskou, hřejivým objetím a hlubokým díky za důvěru,

Samaya

bottom of page