top of page

Já jsem Světlo, aneb Luna a Slunce ve Mně

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

JÁ JSEM SVĚTLO, ANEB LUNA A SLUNCE VE MNĚ

 

Obraz sjednocení, obraz lásky k protikladům, lásky k odrazu v životě a zejména pak k životu samotnému. Já jsem v tobě a ty ve mně. Dva milující zářiče – slunce a měsíc. Nebo Světlo a Tma, Noc a Den, Muž a Žena, Aktivita a Pasivita. Polaritní vyjádření protikladů v nás, které jsou nám v životě předkládány a skrze které se vracíme opětovně k Jednotě – Jedinému existujícímu, které Je.

 

Slunce – život, živost, prožívání, svobodný projev, konání, vyživující síla, světlo jenž vyživuje, dává sílu růst, zkušenost, poznání, pravda.

 

Luna – hvězda, spočinutí, Bytí, pasivita, odpočínek, odraz, iluze, světlo ve tmě, uvolnění, odevzdání se, proměna, konec a začátek, ticho a klid.

 

Obrazy jsou zde jako učitelé lásky, jenž připomínají bez ustání, že jsem tady, abych se naučila hrát si, poznat tuto hru a začít se jí bavit. Odhalují iluzi světa a projevů a pomáhají spatřit pravdu o tom, že jediné co existuje je Světlo, což oba obrazy znázorňují. Je zde světlo ve tmě, jenž svítí i když je noc – Luna. A také hvězdy, které na obraze svítí v noci. Čímž je bez ustání připomínáno, že vše je Světlo, vše je Láska, vše je zrozeno ze mě, jelikož JÁ JSEM SVĚTLO, jenž září bez ustání.

 

Slunce otevírá s láskou všem mým kvalitám, navrací do síly proživajícího Bytí, jenž miluje každý projev a dává ano a svobodu všemu co JE. Je zdrojem energie, zdraví a radosti ze života. Jeho proud vede k sebepoznání a nalezení Pravdy. Toto vše je zesíleno krystaly karneolu a citrínu. Obraz Slunce je prostoupen esenciálními oleji na 2. a 3. čakru a esenci živle vody, jako například cypřiš, fenykl, limeta, pomeranč, lemongrass, kadidlo, grep, levandule a další.

 

Luna učí lásce k pasivitě, puštění se zbytečných činností a otevírá lásce k odlišnostem. Je portálem výdechu a spočinutí, milující koupelí v náruči ticha a klidu. Je zdrojem uvolnění a vidění lehkosti života. Vše podporují v obrazu křišťály, rubelit a lapis lazuri.

Luna je prostoupena esencemi na 1.čakru – pačuli, geranium, růži, pomeranč, pak mateřídoušku, skořici, eukalyptus a rozmarýn.

 

Nechť obrazy jsou zářícím zdrojem důvěry, štěstí a lehkosti.

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obrazy jsou jedinečné originály, tvořeny na míru jako průvodce a na cestu tvým životem.

 

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page