top of page

Já je Radost

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

JÁ JE RADOST
 

Já jsem JÁ. A Já jsem Radost. Jsem šťastná, šťastná, šťastná.

Přirozenost Bytí. Přirozenost a slyšení mého nitra. Naslouchání písni mé jedinečnosti. Pohyb tam, kam vítr fouká. Bez chtění, tlaku a strachu.

Žádný není, je to jen představa.

Ochutnávání barev projevu – pestré květy v obraze, zažívání vůní a zakoušení Sebe v mnoha projevech – jasné ANO tomu.

3 kolibříci symbolizující obrození, odvahu, radost, lásku, svobodu a lehkost srdce. Já ty, oni – Jedno jsme – Já jsem Radost.

Středový dvoj-strom – na kopci, v nadhledu – připomínka pobývání pozorností zde – u Sebe. Jsem sama a přeci s Tebou. Směřujíc svým směrem, což neznamená, že tě odmítám.

Další dva individuální stromy – ti druzí, kteří mohou být jak chtějí, ne nutně zde, klidně i tam. Odevzdání jich životu, v důvěře. Beze strachu.

Slunce je čistotou, jenž se ve třpytkách snáší k Zemi – do mého života a bez podmínek jej vyživuje. Ono miluje, nevybírá si, zda svítit jen zde a jinde ne. Jeho láska je bezpodmínečná – křišřály tuto esenci zesilují, aby byla vědomě zachycena a přijata.

Do květů jsou zaneseny rovněž citríny zvědomující svobodu, která je zajedno s radostí.

Příroda je projevem při-rozenosti. A připomíná nám naše opomenuté aspekty, ke kterým se toužíme vrátit jako: NECHAT BÝT, LÁSKA KE ZMĚNĚ, LÁSKA K NEJISTOTĚ, PLYNUTÍ, PŘÍ-TOMNOST, POHYB I ODPOČINEK. ROVNOVÁHA A HARMONIE.

Nechť je tento obraz neutuchající připomínkou tohoto a je otevřenými dveřmi ke skutečnému štěstí – štěstí bez podmínek. Průchodem k Sobě, návratem od tlaku k absolutnosti a otevřenosti, kterými Jsem.

Nechť je obraz milujícím portálem na tvou nádhernou a požehnanou cestu a světlem pro tvé blízké a všechny se kterými se setká.

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál.

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page