top of page

ne 12. 12.

|

Youtube kanál - živé vysílání

OTEVŘENÝ ONLINE WEBINÁŘ s MEDITACÍ - "NALEZENÍ SVOBODY, LEHKOSTI A POCHOPENÍ"

Odpovědi, otázky, světlo uvědomění a cesta k sundání závojů iluze, které nás drží v tíze, bolesti a strachu. Přepis limbického otisku, meditace jako DAR pro vás, život, pro SVOBODU a štěstí, které touží zesílit a zářit v srdcích všech.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
OTEVŘENÝ ONLINE WEBINÁŘ s MEDITACÍ - "NALEZENÍ SVOBODY, LEHKOSTI A POCHOPENÍ"
OTEVŘENÝ ONLINE WEBINÁŘ s MEDITACÍ - "NALEZENÍ SVOBODY, LEHKOSTI A POCHOPENÍ"

Čas a místo

12. 12. 2021 16:00 – 20:00

Youtube kanál - živé vysílání

O události

Na webinář se můžete, ale nemusíte registrovat - vstup je zdarma.

Pojďme společně najít a rozkrýt jasnou a přímou cestu ke svobodě, zdraví, lehkostí a štěstí. Pojďme nechat přijít odpovědi na otázky, které vás tíží. Nechejme, aby se rozkryla témata, vše, co je nejasné, nebo bolavé, aby se prostřednictvím pochopení, uvědomění, uchopením témat uvolnila s vašeho Bytí. Rovněž se prosvětlila pomocí přepisu limbického otisku a v meditaci se poté s láskou do lásky proměnila.

Vysílání bude probíhat prostřednictvím Youtube kanálu. Vy budete mít možnost klást písemně do chatu otázky, či je zaslat předem na e-mail: vnitrnilaska@seznam.cz. Z písemně zaslaných dotazů budu poté losovat. Otázky, na které by se nedostalo, budou postupně zodpovězeny v dalším setkání, či ve spontánním videu, které nahraji.

V čase setkání vyčkejte dokud se nezahájí vysílání, případně aktualizujte odkaz. Doba trvání webináře 3-4 hodinky. Youtube neumožňuje, abychom se všichni viděli, budu tedy v záběru jen Samaya, věřím, že to nijak neumenší naše sdílení :-).

Celý webinář je zdarma a bude volně k dispozici pro kohokoliv. 

Odkaz k webináři je zde:

https://youtu.be/…XUw

Případný záložní odkaz, který by byl použit, pokud by z nějakého důvodu selhalo vysílání je zde:

https://youtu.be/…fMU

Bude sdíleno to, co pomohlo mému životu, aby se stal svobodnějším a svobodnějším. Ta uvědomění a pochopení, která od základu změnila tento život a ze srdce přeji každému jednomu z vás, aby i kdyby jen jedno jediné "ahá" přineslo Světlo do vašeho Bytí a nastolilo mír ve vás.

Samozřejmě, pokud kdokoliv ucítí tah přinést dar v jakékoliv formě ať už finanční, či zakoupením produktu na webu v e-shopu, dveře jsou tomuto samozřejmě plně otevřeny a předem děkuji.  

Těším se na společné setkání a věřím, že bude dalším krásný společným polem, jež vytvoří láskyplný prostor pro sdílení, osvobození, vděčnost, lehkost a otevřenost nás všech.

S láskou, objetím a na brzkou propojenou,

Samaya

www.vnitrnilaska.cz

Koupit

  • ONLINE WEBINÁŘ - 12.12.2021

    0,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page