top of page
Blue & White Colorful Creative Beach Sale Promotion Facebook Post.jpg

UDÁLOST JE PRO TENTO ROK ZRUŠENA !!

8 nádherných dní na jihu Evropy na chorvatském Pagu. V srdci hřejivého slunce a v kruhu nádherných bytostí. Uvnitř sebe sama, v ponoru velmi uzdravujících meditací, v proudu tance, dechových cvičení a hlavně s milujícím uvolněním - balzámem pro tělo s srdce.

FIRST MINUTE  - do 31.12.2023

Při registraci do 31.12.2023 vložte do košíčku vstupenku s názvem: REGISTRACE DO 31.12.2023 - 7% a získáváte automaticky 7% slevu za důvěru v brzkou registraci. Výši zálohy vám po registraci zašlu zvlášť emailem. Platí samozřejmě i pro děti a dny navíc. Celkovou slevu odečtu z první zálohy. Tu poprosím zašlete nejpozději do 15.1.2024. I toto je takový malý dar ode mne. Nemusíte tedy zasílat do 14-ti dní od registrace.

obrázek_loga.png

Milovaní naši,

po roce opět ťuká na nitra našich srdcí společný pobyt, tentokráte zasvěcený doslova oblažováním těla, propojením s ním a pochopením mnoha principů, jež vám pomohou navázat mnohem láskyplnější vztah se sebou a svým tělem.

Budeme se propojovat s nádhernými nástroji, prostřednictvím kterých naplníme nitra našich srdcí vyživující nádhernou silou pozornosti, péče a uzdravení.

Vyživíme těla s hlubokou něžností pomoci dechu a speciálního cvičení a přiblížíme se o kus hlouběji do roviny sebelásky a sebe-přijetí.

Velmi novým způsobem se budeme věnovat hluboké práci s živly.

Kde jinde také, než v místě, kde ony elementy žijí svůj nádherný svobodný projev.

Kéž se stanou milujícími léčiteli ducha, těla a srdce.

Čeká na nás chorvatský Pag a krásná vila, která bude jen naše.

S posezením venku a uvnitř, krásným prostorem k pohybu, cvičení, tanci a všemu, co se spontánně zrodí uvnitř jednoho společného srdce skupinky.

Kdy?

13.07.2024 - 20.07.2024

Začátek v sobotu 13.7.2024 a odjezd v sobotu 20.7.2024

Prosíme o dojezd do cca 15 hodin v sobotu 13.7.2024 - k dispozici bude tento den obědo-večeře.

 

Prodloužení pobytu:

Pokud byste rádi přijeli o den dříve, nebo si pobyt prodloužili o jeden den - je to možné. Již jsem se na tom domlouvala s majiteli - cena za jednu noc za osobu je 900,- /dítě 450,-/. Vložte při registraci do "košíčku".

Lze domluvit i dodatečně. V tyto dny neprobíhá program a ani není k dispozici teplá strava.

Kde?

Pag - Chorvatsko

Na okraji obce stojící vila s 5 apartmány, 400m od pláže, klidná a tichá část Pagu. Klimatizované apartmány s vlastní kuchyňkou, balkónem a posezením. Krásný výhled na moře a nebo do hor. Pokoje jsou 2, 3, nebo 4 lůžkové s přístupem k wi-fi. Každý apartmán má dva pokoje.

Pláží je v okolí více. Bývají kamínkové - vhodné jsou boty do vody. 

Součástí penzionu je zahrada, venkovní posezení, gril vnější i vnitřní. Součástí zahrady je společenská místnost - tentokráte přivezeme malou klimatizaci pro vytvoření většího pohodlí i v teplých dnech. V blízkosti jsou potraviny, restaurace, krásná promenáda s delikátní zmrzlinou a skvělým jídlem.

Plná kapacita prostoru je 24, avšak obsadíme pouze 23 míst vzhledem k většímu komfortu.

Níže fotografie místa a okolí.

Co je součástí pobytu:

V ceně pobytu je zahrnutý nocleh, celý program, teplý vegetariánský jedno-chodový oběd z rukou miláčka mistra chuťových pohárků Adiana, krásný 3 hodinový výlet lodí kolem pobřeží Pagu, káva, čaj + jedno překvapení :-).

Další strava:

Ostatní stravu si každý zajišťuje sám. Kousek od ubytování jsou potraviny, možnost zakoupení čehokoliv, ovoce na trhu, čerstvá zelenina, nebo si můžete něco ugrilovat v krbu, ke snídani dát kaše, či kdo co rád.

Program:

Tentokráte bude program vytvořen více koncepčně. Větší část bude nachystaná, abychom mohli nasednout na vlnu záměru, kterým je opravdu si plně odpočinout - jak uvnitř tak v těle. Budeme méně času věnovat sdílením, nicméně si ochutnáte mnoho velmi nového a věřím, že bude zlatým klíčem do dalších hlubin vás samotných.

Stručná kostra programu:

Dopolední program: 

ráno se setkáme v čase cca 9hodin, abychom mohli sestoupit do těla -

a to velmi vědomým, krásným a něžným způsobem.

Poté bude následovat meditace, či speciální dechové cvičení

Dle potřeby bude krátký čas na otázky a odpovědi.

Večerní program:

V podvečer kolem 18 hodiny se opět setkáme.

Spojíme se v meditaci, tanci, či jiném programu k uvolnění.

Budeme také zpívat, rozplynete se v masáži těla a mnoho dalšího.

Něco z programu si nechám jako překvapení :-).

Program je samo zřejmě dobrovolný.

Jedno odpoledne - výlet lodí /v ceně pobytu/ - 3 zastávky s relaxací, koupáním, možností skoku ze skály, či průchodu - průplavu mořskou jeskyní.

Práce s živly - budeme se tentokráte věnovat úplně novému přístupu práce s živly v nás. Otevřeme je tématicky a uzdravíme mnoho úrovní, jež budou s láskou rozkryty.

Vnitřní muž a vnitřní žena - sjednocení protikladů, jejich principy a otevření se těmto dvěma částem v nás.

Procházky, výlety, koupání - to vše je je již ve vaši režii. Určitě jde z čeho vybírat. Vloni skupinka tří velmi poctivě prošla mnoho míst a kopců v okolí a velmi si to pochvalovali

 S každým dnem bude program veden tak, abyste se pozvolna ukotvovali ve spojení se Sebou, ve vědomí lehkosti, radosti a zejména pak zapustili kořeny v pevnosti, odvaze a odhodili strachy ze změny, sebe a života.

Cena za pobyt:

Dospělá osoba -  17000,-  /do 31.12.2023 mínus 7%/

Dítě /od 2-15let/ 9000,-  /do 31.12.2023 mínus 7%/

/v případě obsazení pevného lůžka menším dítětem je cena stejná/

Dávám zde možnost cestovat také s dětmi, nicméně pokud lze, dovolte si plně strávit tento čas jen sami se sebou.

 

Jednorázová platba za pobyt:

Lze uhradit najednou do 14-ti dní od registrace pobytu

Platba na 3 splátky:

5600,- do 14-ti dnů od registrace pobytu /dítě 3000,-/

5600,- do 31.3.2024 /dítě 3000,-/

5800,- do 31.5.2024 /dítě 3000,-/

 

Číslo účtu: 1691735042/3030 - prosím nezasílejte na jiný účet!!

REGISTRACE POBYTU:

Registrace probíhá přes pokladnu - vložte zvolenou variantu do košíčku s částkou "0" a zaregistrujte se - nic zatím neplatíte.

Po registraci obdržíte e-mail s podklady k platbě a uhradíte částku, dle toho jakou variantu jste si vybrali.

Doprava

Jak uvedeno výše, doprava není v ceně.

Při posledním pobytu jsme otestovali tuto možnost a za nás dopadlo cestování na deset jedniček s hvězdičkami.

Tak u toho zůstaneme i nadále. Hlavním důvodem je jakási forma dospívání duše - otevření se důvěře cestovat a překročit svůj limit a omezení - tato cesta je nedílnou důležitou součástí pobytu.

Rovněž cítíme, že svoboda volby cesty a dopravního prostředku je více, než příjemná.

 

Nicméně nabízíme svoz pro 3 osoby /aktuálně již 1 obsazeno/, které se jako první o tuto službu přihlásí. Jedná se o spolujízdu v našem voze s datem odjezdu 12.7.2024 v brzkých ranních hodinách. Vyjíždíme ze Zlína a můžeme směr Brno, Bratislava atd. a stejně tak zpět. Náš příjezd je tedy o den dříve a odjezd pak 20.7.2024 okolo 10. hodiny - nezůstáváme tedy o den déle, jak nabízí možnosti. Pokud by vám tato termínová varianta vyhovovala a rádi byste se k nám do vozu přidali, pak při registraci, nebo po ní obratem svůj zájem oznamte.

Cena za cestu tam i zpět v prostorném voze je 1500,- za osobu.

Je zde možnost se k někomu přidat do vozu a dojet na námi AUTEM. Za tímto účelem bude vytvořena speciální živá stránka s možností nabídnout svůj vůz ke svozu, uvést informace o sobě ohledně možnosti řídit a nebo být jen další z členů posádky.

Pag je velmi blízko, pouze cca 800km a pohodový dojezd také pro ne úplně zkušené řidiče.

Cenově se jako skupinka určitě vlezete na částku cca kolem 7.000kč za auto, dle s potřeby - tam i zpět. 

Další možností je VLAK - Regiojet vás doveze ve spojení s busem do Zadaru - někdy i na Pag, dle jejich aktuálních nabídek. Ve vlaku je lůžková úprava, takže si můžete zdřímnout. Rozváží občerstvení, na snídani dostanete kávu, čaj, croissant - v ceně. 

Regiojet nenabízí vždy stejné možnosti dopravy /bus/vlak/. mění se to, nicméně vždy existuje cesta.

Možnost zakoupení jízdenky bývá na webu Regiojet přelomu února/března.

Cena se pohybuje od cca 1800kč do 3800 tam i zpět - dle času zakoupení - každý rok je to trošku jinak - raději s tím počítejte.

Poslední možností je BUS - Flixbus - vše lze vyhledat krásně na Google.

Pokud dojedete do Zadaru a z tama na Pag - je zde bezproblémová místní doprava.

Po registraci a uhrazení zálohy obdržíte potvrzení a v brzkém čase odkaz na nově vytvořenou stránku k propojení s ostatními.

Co s sebou?

Cokoliv co byste rádi, určitě by se hodila karimatka a meditační bobek, psací potřeby a cokoliv, co bude vaše nitro na přímořském pobytu toužit mít.

S blížícím se pobytem případně upřesním

 

Těšíme se na společné setkání, na tuto nádhernou cestu do srdce a k Sobě.

Těšíme se na další překrásné chvíle u moře, v objetí slunce a v požehnání elementů.

 

S objetím a vděčností,

Samaya a Adian

Storno poplatky: 33–30 dnů před pobytem = 50 % z konečné ceny pobytu. 29–10 dnů před pobytem = 60 % z konečné ceny zájezdu. 9 a méně dnů před pobytem = 70 % z konečné ceny pobytu. 

Registrací na pobytu souhlasíte s těmito podmínkami.

bottom of page