top of page
CHORVATSKO.jpg

8 nocí na jihu Evropy na chorvatském Pagu. V srdci hřejivého slunce a v kruhu nádherných bytostí. Uvnitř sebe sama, v tanci s vnitřním dítětem, blaženou, svobodnou hravostí a v otevřeném nic-dělání.

obrázek_loga.png

Milovaní naši,

po pár letech opět ťuká na naše i vaše srdce společný pobyt, tentokráte zasvěcený svobodě, a svobodnému prožívání, spojení se sebou skrze hravost, vodu, živly, mořské vlny a hřejivé paprsky slunce.

Čeká na nás chorvatský Pag a krásná vila, která bude jen naše. S posezením venku a uvnitř, krásným prostorem k pohybu, cvičení, tanci a všemu, co se spontánně zrodí uvnitř jednoho společného skrdce skupinky.

Kdy?

2.07.2023 - 12.07.2023

Začátek v pondělí 3.7.2023 a odjezd v úterý 11.7.2023

Kde?

Pag - Chorvatsko

Na okraji obce stojící vila s 5 apartmány, 400m od pláže, klidná a tichá část Pagu. Klimatizované pokoje s vlastní kuchyňkou, balkónem a posezením. Krásný výhled na moře a nebo do hor. Pokoje jsou 2, 3, nebo 4 lůžkové s přístupem k wi-fi.

Součástí penzionu je zahrada, veliké venkovní posezení, gril vnější i vnitřní. Uvnitř je malá vinárna - společenská místnost. V blízkosti jsou potraviny, restaurace, promenáda. Ubytování je hosty velmi dobře hodnoceno, tak věřím, že budeme další z nic :-).

Níže fotografie místa a okolí.