top of page

Boží milosti, aneb Já jsem TO

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

BOŽÍ MILOSTI, aneb JÁ JSEM TO
 

Světlo Vědomí, vědomí pravdy Sebe sama vyvěrající z centra obrazu je otiskem Skutečnosti, kterou Jsi. Buddha, nebo-li meditující postava uprostřed je projekcí velkoleposti tvé pravé podstaty. Té podstaty, která je sama o sobě nesmírným a nekonečným klidem, tou krásností, která tepe milující láskou ke všemu projevenému. Ví, že to Já jsem zdrojem všeho prožívání. Já jsem milující cestou k tíze, ale zároveň návratem k lehkosti. Já vedu sebe sama skrze zkušenost, neb Já jsem Sebe dovedlo k zapomnění a z hluboké lásky navracím do Zdroje všechna vlákna, jež zbloudila. Já jsem Milostí ve všem co právě Je, Já jsem to jediné projevené TO.

Obraz opakovaně připomíná, že ať se děje cokoliv Já jsem vždy v lásce a konám z jejího Zdroje. Není nic, co by mne mohlo ohrozit. Já jsem vždy přítomnou Láskou, jež žehná do každého nádechu a výdechu. Vylévám své Světlo do projevu a vím, že ať se děje cokoliv – JÁ JSEM TO.

Já jsem Buddhou a Buddha je Mnou. Já jsem prostorností, rozkvětem a hojností. Já jsem v plné harmonii – jak nahoře, tak dole, zakořeněna, ukotvena a vždy čistá. Plně blažená, ve-smíru a naprosté důvěře.

Barvy zářícího pozadí jsou esencí domova – láskyplný ochranný štít, který je na pozadí Všeho Vždy tichý, prostorný, ochraňující a milostiplný. Toto je můj skutečný domov, Já jsem Jím, ozařující a klidně Jsoucí, v lásce ke každému okamžiku.

Strom reprezentuje život, ukotvení, rozkvět, plodnost, pestrost tvoření. Je osázen citríny, jež otiskují do prostoru vibraci svobody, svobody projevu, prožívání a ANO plné otevřenosti. Citrín v srdci meditující postavy vyvěrá tuto sílu do nekonečného prostoru. Září, oživuje, osvobozuje a navždy proměňuje. S láskou prohřívá, miluje, žehná všemu a všem. A tak to je, a tak to je.

Obraz je prodchnut esenci Radost ze života, prostřednictvím které je zesílena vibrace a Světlo obrazu. Esence v něm a skrze něj vibruje a přináší připomínku, že JÁ JSEM RADOST a Jsem vždy přítomnou kvalitou, ať se děje cokoliv.

Děkuji za toto nádherné tvoření.

A děkuji velmi dcerce Hana Böhmová za krásné zpracování videa

S nezměrnou vděčností a Láskou,

Samaya

www.vnitrnilaska.cz

bottom of page