top of page

Žena ve své síle

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

ŽENA VE SVÉ SÍLE

 

Tento magický obraz, jenž byl s nezměrnou láskou zrozen pro tuto nádhernou ženu, je doslova šperkem krásy, svobody a ženskosti.


Je odrazem ženství samotného. Té, která s důvěrou pouští minulost. Ty reprezentují listy, které vanou ve větru a odlétají mimo její Bytí. Jsou zároveň myšlenkami, starými postoji a přesvědčeními, které jsou odevzdávány do Světla minulosti (zlatá barva v zadní části hlavy a „vlasů“). Tato zlatá reprezentuje Světlo moudrosti, odvahy a jasné vúle, rozhodnutí pro svobodu a lehkost. Tato žena je tou vždy se dívajíc s důvěrou vstříc budoucnosti – kvetoucí keř. Je odrazem, té která plně důvěřuje životu, je uvolněná a ví, že její budoucnost je plná hojnosti, lásky a rozkvětu – květy, jež jsou osázeny olivíny. Olivín je krystalem štěstí, lásky a hojnosti.

V okamžiku, kdy se vzdá starého – listí, zapouští kořeny, které jsou vyživovány granáty a karneoly. Dvěma krystaly jež posilují a prosvětlují spodní dvě čakry. Uvolňují, přinášejí sebe-důvěru, pevnost, jasnost a zejména pak důvěru v život sám.


Granáty jsou krystaly jež vyživují její tělo, přinášejí energii a ve spojení s karneoly otevírají lůno do uvolněného stavu otevřenosti, aby do něj mohl proudit život.


Její oči jsou přivřené, její zrak je otočen do nitra, je uvolněná, tichá a klidná. Její pozornost odpočívá a v tomto uvolnění kráčí životem. Vědouc, že jest milovaná a hojně obdarovávána.

Nechť je toto vše nasáváno a v přijetí prostoupí skrz a ty s splyneš s touto pravdou.

Tento obraz z hloubi sebe sama šeptá: DŮVĚRUJI, JSEM V LEHKOSTI A S LÁSKOU NECHÁVÁM SE UNÁŠET TÍMTO ŽIVOTEM. JSEM MILOVANÁ A VÍM TO.

S hlubokou vděčností a láskou

Samaya


Obraz je jedinečný originál. Malováno akrylem na plátně.

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page