top of page

Do nitra harmonie

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

DO NITRA HARMONIE

 

Harmonizující, světlem, klidem, uvolněním a lehkostí prodchnut obraz, jenž je pulsující vibrací výdechu, důvěry, vnitřní pevnosti a štěstí. Je tichou a klidnou vodou, jenž je průzračnou, prožívající, pestrobarevnou, živou a stále v láskyplném nastavení milujíc plně sebe sama. Tou, která je již vědomě sebe s láskou prožívající, v důvěře ponořena, celistvá, plně milující sebe sama.

 

Milujíc svou přítomnost v čase samoty a zároveň jsouc v harmonii a klidu sebe sama v čase pobývání s druhými. Vnímajíc svou pevnost, bezpečí , krásu, cítíc lásku k sobě, své naplnění sebou samotnou a skrze ni soucítíc s ostatními, jejich cestou, bolestí a volbami.

Obraz je nádherným vyjádřením splynutí se sebou a v sobě. Je portálem sjednocení, který tuto vibraci vyzařuje tak, aby vše co v něm je bylo nadechnuto, prostoupeno touto ženou a všemi, se kterými se setká.

 

Je symbolem splynutí se sebou v sobě, s ostatními v lásce, s životem v lehkosti, důvěře a radosti.

 

V základu barev jsou vmíchány esenciální oleje na 2. čakru, 4, čakru a oleje jenž probouzejí lásku k vnitřní vodě – emocím, cítění, projevu, jako například: cypřiš, fenykl, limeta, máta, pomeranč, amyris, levandule, grep a další.

 

Obraz je osázen krystaly, které budou do prostoru vyzařovat své kvality, jimiž jsou zejména harmonie, plynutí, vyrovnání, narovnání se, sjednocení a naplnění: kořenová čakra – granát, druhá čakra – karneol, třetí čakra - citrín, čtvrtá čakra – olivín a rubelit, pátá čakra – amazonit, šestá čakra – lapis lazuri, sedmá čakra – ametyst. V auře vibrují čisté, světlem naplněné křišťály.

 

Obraz tepe vibracemi slov: "JÁ JSEM HARMONIE SEBE SAMA, JÁ JSEM V MÍRU SE VŠÍM ČÍM JSEM, CO JE I NENÍ. JÁ JSEM SVĚTLO SVĚTA A VÍM TO."

Nechť se tak stane.

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál. Malováno akrylem na plátně l.p. 2022. www.vnitrnilaska.cz

bottom of page