top of page

Já jsem otevřenost - Svítání

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

JÁ JSEM OTEVŘENOST - SVÍTÁNÍ

 

Toto svítání je již TADY. Svítání na lepší časy - už se děje a já se rodím do své síly. Jsem si vědoma své krásy v odlišnosti a otevírám se lásce ke všemu, čím JSEM.

Ať jsem jaká jsem, jsem božská a v pořádku. Naprosto v pořádku.

Moudrost v symbolice dvou sov je se mnou a já někde v hloubi vím, vím, že jsem nádherná a že jsem vyvolená pro lásku.

Ne jen že jsem pro ni vyvolená........Já jsem láskou samotnou.

Symbolika jinu a jangu ve formě stromu z něhož vychází modré paprsky, jež značí otevřenou komunikaci se sebou a ostatními – důvěru ve sdílení a zejména pak sílu ustát si sebe, být kým jsem, bez potřeby souhlasu od okolí.

Tento strom jsem Já. Má koruna je poseta krystaly - karneoly, jež jsou uzdravujícím elementem, který přichází zharmonizovat všechny vztahy a umožnit mi/jim otevřít se blízkosti s kýmkoliv.

JÁ MŮŽU. VŠE JE V POŘÁDKU A VŠE JE SPRÁVNÁ CESTA.

A i když mohu mít chvíli pocit, že je něco černé a něco bílé – není to pravda. Vše je jedním a tvoří dokonalý celek, vše je světlem – já jsem světlem – celistvost středového symbolu – rovnost protikladů jin a jang.

A ať jsem čím jsem, vždy zářím. Toto světlo lze vidět pouze z některých úhlů pohledu na obraz. Ale je vždy zde. Vše je pouze o úhlu pohledu. A i když se jevím, nebo ostatní jeví jakkoliv – já vždy zářím.

Magické slovo vepsané na plátno pod malbu zní: „OTEVŘENOST“

V základu je oranžovo-modrá, která reprezentuje ranní červánky – čas kdy vítr odvál vše staré a já jsem čerstvá, otevřená novému dni, ať příjde cokoliv. Vím, že vše je v pořádku.

Břečťan, který sestupuje shora dolů je symbolikou svobody – on /já/ může kam chce. A mou moudrost /sovy/ nic nepřekryje – vždy je zde.

Já jsem ten strom, stojíc ve své síle, majíc pevné kořeny a jsem naprosto v bezpečí /krystaly/ – křišťály po obvodu kruhu jsou silou péče a ochrany – není čeho se bát.

A ač mám někdy pocit, že se mohu ztratit ve světě – černošedé krystaly ve spodní části obrazu – věz, že je to pouhá iluze. Ty jsi nad tím vším, vždy ve středu, tím, co vše osvětluje. Jsi nade vším, silou tvoření, láskou ve své síle /středový symbol jinu a jangu/.

Svisle jsou jemné proužky křišťálů, jako neutuchající připomínka, že i když se někdy zdá, že je něco nelehké, tak světlo harmonie osvětluje a rozpouští tato vlákna. Jen je nechej v tomto světle být. Sama se rozplynou a zase odejdou.

Onyx a labradorit jsou velmi mocné krystaly /spodní část obrazu/ – je jich zde mnoho a mimo symboliku světa jsou zde jako milující síla, jež přichází rozpustit obavy, pochybnosti a skrytá odmítání. Postačí, když se jich občas dotkneš a přijmeš od nich uzdravující sílu zázraků.

Jsou zde pro Tebe, jako dar nejvyšší lásky.

Zlaté třpytky v obraze přinášejí třpyt do všech okamžiků a projevů – JÁ MŮŽU.

Esenciální olej, jež pokrývá celý obraz je ylang-ylang. Velmi ženská esenciální prožívající síla – nádherná, otevírající energie. Případně doporučuji si ylang-ylang ideálně v bio formě pořídit.

Celý obraz je zdrojem nádherných změn, hlubokého uvolnění a rozkvětu do svobody, lehkosti a síly.

A tak to je – nechť je plně pochopeno.

A věz, že život se o to stará a vede tě, vede tě s nejhlubší láskou k Tobě, protože Ty za to stojíš – pamatuj si to.

Nechť je obraz milujícím portálem na tvou nádhernou a požehnanou cestu a světlem do každé chvíle.

 

S nezměrnou vděčností a láskou,

 

Samaya

 

Obraz je jedinečný originál.

 

Malováno akrylem na plátně l.p. 2023

 

www.vnitrnilaska.cz

bottom of page