top of page
IMG_5622.jpg
ÓM_1.png

Nemohu nabídnout nic, než to co bylo životem prožito, vztahy s partnery a dětmi zvědoměno, pochopeno a vneseno v nových svobodnějších formách zpět do života. 

Individuální sezení se Samayou

Setkání na poli lásky, otevření se vyšší moudrosti a nalezení cesty k radosti, svobodě a zdraví. Setkání, jež přinese mnoho uvědomění, změnu postojů k sobě a životu samotnému. Je-li Vaše touha po svobodě a nalezení sebe sama, své pravé podstaty dostatečně živá, pak jen ona sama povede celé sezení a ukáže směr k nalezení pravd, odpovědí na otázky, pochopení vyšších principů života a Bytí samotného. Což změní vás samotné a mnohé těžkosti života odpadnou.

Nemohu nabídnout nic, než to co bylo životem prožito, vztahy s partnery a dětmi zvědoměno, pochopeno a vneseno v nových svobodnějších formách zpět do života. Ráda ukážu cestu, společně rozvážeme smotky iluze, starých přesvědčení a necháme iluzi odejít. Postačí otevřít své srdce novému, odvaze pustit staré a dovolit životu, aby měnil.

Děkuji, že mohu, děkuji, že již roky přicházíte, děkuji za vaše srdce, jež se touží vrátit "domů". Tam, kde jste byli jako malé děti. K lehkosti života, k spontánnosti, lásce, harmonii, svobodě a nikdy nekončícím vnitřním klidu.

Terapie vychází z letité praxe

 • metodou RUŠ, EFT, kineziologie One Brain, velmi hluboké východní praxe čöd, která se věnuje transformaci vnitřních „démonů“.

 • metodou přepisu limbického otisku, více o ní zde: Přepis limbického otisku

 • praxe s vědomým tarotem, Principy zrcadlení a odrazu, prací s energií a kvantovým energetickým polem

 • prací s Vyšším Já a vyšším vědomím, odkrytím příčin vašich potíží skrze čtení energií

 • vysokovibračními esencemi, květovými oleji, pryskyřicemi a dřevy a mnoho dalšího, dle aktuálních požadavků klienta. Více ke Světelným esencím zde: Světelné esence Samaya.

 

Z těchto zkušeností jsem si vypracovala svůj osobní přístup, který vnímám jako velmi jednoduchý a je-li klient otevřený, může a ideálně vše,  co zarezonuje s jeho nitrem, také vnese sám do svého života. 

Pokud byste rádi nahlédli na sdílení těch, kteří již setkání absolvovali, naleznete jejich slova v záložce Napsali jste. 

 

Sezení probíhá zejména cestou komunikace a o zbytek je samo postaráno.

Pocity během uzdravování jsou individuální, nicméně bonus, který je společný snad všem je, že odcházíte po terapii o mnoho pocitových kil lehčí, s hlavou krásně pročištěnou, ve stavu jakéhosi znovuzrození :-).

IMG_6178.jpg

Účinky metody:

 • uzdravení vztahů s rodiči, sourozenci

 • uzdravení vztahů s partnerem

 • léčení a uzdravení vztahů s dětmi

 • léčení vztahů se spolupracovníky, sousedy, či jinými blízkými

 • uzdravení vztahů k sobě, svému tělu a svému životu

 • léčení vztahu k penězům, k práci, probuzení hojnosti

 • léčení lpění, závislosti na čemkoliv, nebo na někom atd.

Trvání terapie:

Terapie trvá cca 90-120 minut. Vytvořte si tento časový prostor pro sebe tak, abyste nebyli nikým a ničím rušeni a dali tento čas jen sami sobě.

Cena:

Částka za sezení je 2500,-Kč.

/celé sezení lze zaznamenat v mp3 formátu - tato nahrávka je v ceně sezení/

V případě platby ze zahraničí, zejména mimo Slovensko se prosím ozvěte e-mailem. 

Skype, Messenger, WhatsApp či telefon:

Tuto terapii lze absolvovat přes výše uvedené platformy. Požádám o uhrazení částky 2500,- předem na účet č. 1691735034/3030. Tímto je vaše místo rezervováno.

Doporučení:

Po terapii doporučuji volnější den, odpočinek v přírodě, nebo tam, kde dokážete relaxovat. Pitný režim a důvěru v nový a šťastnější život :-).

 

Děkuji a těším se na krásný a uzdravující společný proces rozpouštění starého a probouzení nových šťastnějších částí vás samých.

 

S láskou,

 

Samaya Kefalí

bottom of page