Vztahy s dětmi, počítače a úklid

Velmi ráda sdílím svou osobní zkušenost. To jak a čím si vytváříme, co se nám děje u dětí, potažmo u nás samých. Je to díl příčin, které vytvářejí problémy a neshody s dětmi, zejména v oblasti jejich pobývání u počítačů a boje s uklízením. Kéž se pro vás stanou má slova pochopením a inspirací, cestou k uvolnění napětí a k nalezení šťastnějšího vztahu s vašimi nejbližšími. S láskou, Samaya Kefalí

Sam-a-Ya

​Krátký záznam z našeho semináře. Děkujeme všem za možnost natáčet. Děkujeme za společná setkání, za možnost sdílet a otevřít se lásce. Zde je kousek z NÁS a těšíme se na další smích, tvoření, sdílení, tanec, pohyb a vše čím společně můžeme být. S láskou Samaya a Yarda - www.vnitrnilaska.cz. Děkujeme za tvorbu videa skvělému páru z dílny www.milujemesvojipraci.cz

Afirmace a tvoření

​Malý návod na práci s afirmacemi. Krátká meditace Tvoření ve hmotě. Přeji příjemný poslech a děkuji za vaše uši, oči, za váš dech a odvahu ke změně. S láskou, Samaya.

Miluj svůj strach a nechej radost proudit

Je mi potěšením sdílet s vámi krátký sestřih přednášky z celodenního workshopu "Od kořenu strachu do koruny radosti". Děkuji, že jsme mohli natáčet a fotografovat a omlouvám se, že některá slova nejsou úplně zachytitelná, jelikož jsme nahrávali bez mikrofonu. Věřím, že i tak bude sdílení přínosné. Přeji příjemný poslech a děkuji. S láskou, Samaya Kefalí. 

Zrcadlení a emoce

​Již delší dobu slibováno a konečně splněno. Velmi ráda sdílím část svého "poslání" zde a pár základních principů práce s emocemi, zrcadlením a odrazy. Věřím, že pomůže mnohé si uvědomit a nasměrovat k vědomému tvoření ve vašich životech. S láskou a vděčností, Samaya.

Více videí naleznete pod články v záložce VIDEA - ZDE

Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida