Vědomý tarot

"S důvěrou přijímám duše své pravdu,

s odvahou otevírám prameny života.

Naslouchám slovům, jež touží ať lásku najdu.

A říkám "ANO" smyslu mého života."

 

Tarotová sezení jsou dočasně pozastaveny. Děkuji za pochopení a jsem s láskou, Samaya

 

S hlubokou láskou a úctou nabízím každému, kdo cítí, že potřebuje nasměrování, pochopení událostí v jeho životě výklad z karet Lenormand (případně doplněno Crowley nebo Osho tarotem).

 

Tarot používám jako obraz k jasnějšímu přiblížení aktuálních vnitřních bloků, omezení a také k rozjasnění způsobů jejich uzdravení a k přečtení zpráv, jež vaše duše aktuálně pro vás má.

 

Výklad není výčtem toho, co se stane, nýbrž je čten vědomě, tudíž vykládá, co je aktuální nyní a odkud pramení váš současný stav, či příčina nejasností nebo bolestí. Pomáhá najít ideální směr, tedy kam se ubírat, co v sobě změnit, nebo čemu dát aktuálně prioritu. Velmi krásně vykresluje energie vnitřního muže a vnitřní ženy, tedy vztahová témata.

 

Tento výklad často používám při celkové emoční terapii, ale vzhledem k zájmu klientů, již chvíli nabízím jako samostatné sezení.

 

Dovolím si říci, že je to taková malá osobní terapie :-), jelikož během výkladu přichází nejen mnohá „ahá“, ale také energetické léčení.

 

Skype a výklad po telefonu

Je možné se sejít také přes Skype, nebo po telefonu, s tím, že v tomto případě prosím o platbu předem. Částku prosím zašlete na č.ú. 1691735018/3030 a do poznámky vepište vaše jméno.

 

Cena za sezení

Výklad se pohybuje v rozmezí 90-120 minut. A jeho cena je 850,-Kč. V případě výrazně kratšího sezení, či výrazně delšího, si cenu testuji kyvadlem.

 

Objednání se

K objednání k výkladu použijte buď níže uvedený formulář a nebo se objednejte telefonicky na tel. č. 737177770, či na email: vladi.vlckova@seznam.cz

 

Děkuji velmi a těším se na každé setkání.

 

S láskou a vděčností,

 

Samaya Kefalí

Kontaktní formulář

Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida