Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida

Emoční terapie

Do odvolání jsou individuální sezení pozastavena. Naslouchejte videím a také vřele doporučuji poslech Meditací, které jsou krásným terapeutickým nástrojem a mnohé uzdraví a uvolní.

Děkuji za pochopení a jsem s láskou,

 Samaya

Cítíte se vyčerpaní? Máte pocit chaosu a váš život vám bere sílu? Vaše vztahy nejsou šťastné? Trápí vás bolesti těla? Cítíte samotu, smutek a úzkosti? Je strachu ve vás více, než byste si přáli? Nenacházíte lásku a přitom se tolik snažíte? Ztrácíte smysl života a nevíte čeho se chytit? Hledáte cestu k sebelásce? Nevíte jak na své duchovní cestě dále? Cítíte se ztraceni? Nebo hledáte své poslání? Práci svých snů? Toužíte po hojnosti?

 

Jakákoliv nespokojenost, strádání, nedostatek lásky, zdraví a síly má příčinu ve vašich vnitřních bolestech, neuvolněných emocích a bolestných vzpomínkách. Aniž byste si to uvědomovali, zde vám odchází veliké množství energie, vyčerpává vás to a nevíc právě ona témata jsou příčinou vašich nezdarů ve vztazích, nespokojenosti v životě, nemoci či v nedostatku čehokoliv.

 

Nejen, že se jedná o emoční blokády a energetické úniky, jsou tyto zdánlivé mínusy také zdrojem potenciálu štěstí, zdraví, lásky, úspěchu, klidu a harmonie, jsou li pochopeny a s úctou a láskou proměněny právě do těchto plusových kvalit.

 

Během terapie vám velmi ráda předám své zkušenosti, které vycházejí z mnohaleté praxe, ale zejména z mé vlastní vnitřní změny, kterou jsem za svůj život prošla.

Terapie vychází z letité praxe s:

- metodou RUŠ

- metodou EFT

- kineziologie One Brain

- velmi hluboké východní praxe čöd, která se věnuje transformaci vnitřních „démonů“

- vědomým tarotem

- principy zrcadlení a odrazu

- prací s energií a kvantovým energetickým polem

- prací s Vyšším Já a vyšším vědomím

- odkrytím příčin vašich potíží skrze čtení energií

- vysokovibračními esencemi, květovými oleji, pryskyřicemi a dřevy

a mnoho dalšího, dle aktuálních požadavků klienta

 

Z těchto zkušeností jsem si vypracovala svůj osobní přístup, který vnímám jako velmi jednoduchý a je-li klient "hravý", může tyto metody sám na sobě testovat a uzdravovat se.

 

Samozřejmě pořádám také pobyty, či jednodenní semináře, kde tuto praxi s láskou a velmi ráda předávám.

 

Léčení probíhá většinou v sedě (možno i na lehátku), kdy společně procházíme příčiny vašich těžkostí, či bolestí a ty jsou prostřednictvím dechu, vizualizačních technik, obrazů, barev, energetického vstupu přes dotek, či práci v auře prosvětlovány a transformovány.

Během společné práce přichází na pomoc a léčení podporují vaši průvodci (vaše vyšší moudrost) a proces samotný je mnohdy velmi dojemný.

 

Pocity během uzdravování jsou individuální, nicméně bonus, který je společný snad všem je, že odcházíte po terapii o mnoho pocitových kil lehčí, s hlavou krásně pročištěnou, ve stavu jakéhosi znovuzrození :-).

Účinky metody:

  • uzdravení vztahů s rodiči, sourozenci

  • uzdravení vztahů s partnerem

  • léčení a uzdravení vztahů s dětmi

  • léčení vztahů se spolupracovníky, sousedy, či jinými blízkými

  • uzdravení vztahů k sobě, svému tělu a svému životu

  • léčení vztahu k penězům, k práci, probuzení hojnosti

  • léčení lpění, závislosti na čemkoliv, nebo na někom atd.

 

 

Trvání terapie:

Terapie trvá cca 3-4 hodiny. Vytvořte si tento časový prostor pro sebe tak, abyste nebyli nikým a ničím rušeni a dali tento čas jen sami sobě.

 

Cena:

Částka se pohybuje okolo 1900,-Kč, v závislosti na práci, obtížnosti a čase, s tím, že si po ukončení sezení testuji přesnou cenu, která se odvíjí od náročnosti práce.

 

Skype:

Tuto terapii lze absolvovat také přes Skype. V případě Skype sezení prosím o složení zálohy 1500,- předem na účet č. 1691735034/3030. Doplatek po terapii.

 

Doporučení:

Po terapii doporučuji volnější den, odpočinek v přírodě, nebo tam, kde dokážete relaxovat. Pitný režim a důvěru v nový a šťastnější život :-).

 

Děkuji a těším se na krásný a uzdravující společný proces rozpouštění starého a probouzení nových šťastnějších částí vás samých.

 

S láskou,


Samaya Kefalí