top of page
STVOŘ si svoji vlastní esenci DUBEN 2023.jpg

Tvořivý víkend - vstup do kouzel alchymie a tajemství tvoření léčivých esencí. Nelezení cesty k propojení s dary vůní, květů, esenciálních olejů, krystalů a barev. Cesta ke své intuici a do nitra sebe sama.

obrázek_loga.png

Milovaní, celým srdcem a s velikou radostí vás zvu na společné setkání, během kterého posdílím s vámi cestu k intuitivnímu tvoření a práci s esenciálními oleji, míchání osobních vůní, léčivých balzámů, parfémků, tělového oleje a aura spraye. Budete mít příležitost otevřít se svému tvořivému potenciálu, namíchat si léčivé oleje na cestu životem, k prozáření aury, léčení těla, či ducha. Zejména však si stvoříte svého milujícího průvodce, který vás povede vašim životem a bude připraven vás dovést za láskou, ke svobodě, lehkosti, vitalitě, hojnosti a štěstí. 

Kdy?

28.4.2023 - 30.4.2023

Začátek v pátek v 15,00 a ukončení pobytu v neděli v cca 18,00

Kde?

Veselá 52, Valašské Meziříčí

Polosamota - nádherné místo uprostřed přírody a lesů. Téměř nepolíbená a vymazlená, s láskou postavená zděná chalupa s kapacitou cca 20-ti lůžek. Pokoj s šesti lůžky, jeden se čtyřmi, jeden se třemi a půda s šesti postelemi.

4 koupelny a 5 WC. Veliká kuchyň s kachlovými kamny.

Prostor, který bude jen náš k zažívání sebe sama a rovněž ochutnání blízkosti také s druhými. Příležitosti k překročení drobných limitů - dvoulůžka :-). Nicméně lze v případě opravdové nutnosti umístit další matrace na půdu a vytvořit tak jednolůžka. Volba je na vás :-)