STVOR si svoji vlastni esenci.jpg

Tvořivý víkend - vstup do kouzel alchymie a tajemství tvoření léčivých esencí. Nelezení cesty k propojení s dary vůní, květů, esenciálních olejů, krystalů a barev. Cesta ke své intuici a do nitra sebe sama.

obrázek_loga.png

Milovaní, celým srdcem a s velikou radostí vás zvu na společné setkání, během kterého posdílím s vámi cestu k intuitivnímu tvoření a práci s esenciálními oleji, míchání osobních vůní, léčivých balzámů, parfémků, tělového oleje a aura spraye. Budete mít příležitost otevřít se svému tvořivému potenciálu, namíchat si léčivé oleje na cestu životem, k prozáření aury, léčení těla či ducha. Zejména však si stvoříte svého milujícího průvodce, který vás povede vašim životem a bude připraven vás dovést za láskou, ke svobodě, lehkosti, vitalitě, hojnosti a štěstí. 

Kdy?

23.9.2022 - 25.9.2022

Začátek v pátek v 15,00 a ukončení pobytu v neděli v cca 18,00

Kde?

Veselá 52, Valašské Meziříčí

Polosamota - nádherné místo uprostřed přírody a lesů. Téměř nepolíbená a vymazlená, s láskou postavená zděná chalupa s kapacitou cca 20-ti lůžek. Pokoj s šesti lůžky, jeden se čtyřmi, jeden se třemi a půda s šesti postelemi.

4 koupelny a 5 WC. Veliká kuchyň s kachlovými kamny.

Prostor, který bude jen náš k zažívání sebe sama a rovněž ochutnání blízkosti také s druhými. Příležitosti k překročení drobných limitů - dvoulůžka :-). Nicméně lze v případě opravdové nutnosti umístit další matrace na půdu a vytvořit tak jednolůžka. Volba je na vás :-)

Co je součástí pobytu:

V ceně pobytu je zahrnutý nocleh, celý program, 3 umíchané esence, teplý vegetariánský oběd, káva, čaj.

Další strava:

Po zkušenostech z předchozích setkání a možnost více nezvedat cenu za pobyt prosím, abyste dovezli každý sám za sebe něco na společný stůl. To bude sloužit jako snídaně a večeře pro nás všechny. Kupříkladu buchta, ovoce, zelenina, pomazánky, pečivo, chleba, či cokoliv dalšího.

Program:

Celý víkendový kurz se skládá z:

* propojení s vlastní intuicí a pestrými nástroji k tomu, jak zvolit tu pravou esenci pro mne v procesu kouzelné alchymie

* kurzu práce s kyvadlem, které můžete využít nejen k míchání, ale zároveň jako naprosto jedinečný nástroj k nalezení harmonie s ostatními, ale také k sebe-ocenění skrze hojnost.

* vědomé intuitivní práce s vůněmi, oleji, barevnými esencemi a krystaly.

* součástí je terapeutická "práce" k uvolnění bloků tvořivosti a toho, co vás dělí od hojnosti a sebe sama.

* tvoření osobního esenciálního parfémku, tělového oleje a aura spraye - tyto 3 jsou zahrnuty v ceně pobytu

* možnosti stvořit si případně další lahvičky, které však již budou zpoplatněny.

* otevření se schopnosti číst poselství a vzkazy z vámi umíchaných esencí.

* meditace, práce s tělem a uvolnění se do sebe, k vyšší tvořivé otevřenosti a splynutí s vlastní vnitřní esencí.

* možnost koupání, procházek a relaxace v přírodě a se sebou

Tvoření lahviček navíc:

V případně zájmu a touhy umíchat si esence pro blízké jako dárek, nebo ještě další pro sebe se cena za umíchanou lahvičku pohybuje takto:

Aura spray - 350,-

Parfémek - roll on - 350,-

Tělový olej - 450,-

Vše lze uhradit na místě. Samozřejmě je hotová lahvička opatřena nálepkou, případně přívěskem. 

Cena za pobyt:

Celková cena je 4666,- Kč

Záloha při zakoupení je nastavena na 2666,-. Zbytek ve výši 2000kč prosím uhraďte po příjezdu na chalupu.

Kudy tudy?

Směr Valašské Meziříčí a poté na Hrachovec. Projedete Hrachovcem a u druhé autobusové zastávky (po pravé ruce, za sloupem - hůře viditelná) se dáte doleva do kopce mezi domy (viz fotografie), směr značka Zákaz vjezdu nákladních automobilů. Budete nadále pokračovat stále mírně do kopečka po nezpevněné silnici cca 1,5km. Dojedete k lesíku a rozcestí u kterého je značka "Zákaz vjezdu - soukromý pozemek". Budete pokračovat dále (viz foto). Po chvíli vpravo uvidíte rodinnou usedlost, tu minete a pokračujete stále rovně, mírně z kopce a vzápětí odbočíte vpravo. Po levé ruce minete jezírko a bílý štít chalupy před vámi (viz foto). Zde zaparkujete a vydáte se k horní budově do středových dveří vlevo. Na mapě jsou drobné červené šipky. Pěšky od zastávky je to cca 30 minut.

Polish_20201129_203404281.jpg
Polish_20201129_203516131.jpg
IMG_20201128_144724151_HDR.jpg
Mapa směr Veselá 52.jpg

Co s sebou?

Občerstvení na společný stůl, přezůvky, psací potřeby, teplé oblečení pro případ procházky v přírodě, pohodlné oblečení a kyvadlo.

Další bude doplněno s blížícím se termínem.

 

Těším se na společné setkání a voňavé tvoření esencí a probouzení vaši skutečné esence vnitřní.

 

S objetím a vděčností,

Samaya a Karten