top of page

Strom Světla

obrázek_loga.png

Poselství k obrazu

STROM SVĚTLA

 

Tento obraz je čistým odrazem této ženy, pro kterou byl s láskou zrozen. Jako zrcadlo, do nějž se má dívat, aby s ním splynula a uzřela, že ona JE TÍM.

Světlem, září, pevností, sílou, stabilitou, sebe-důvěrou, přijímající v důvěře, nehodnotící, milující a milovanou, vyživovanou, hojností samotnou, zakořeněnou, v harmonii se Zemí a Universem, čistou, svobodnou a míruplnou.

Obraz je odrazem a zároveň portálem těchto kvalit, které touží být připomínány a viděny. Jsou vyzařovány skze plátno a krystaly směrem k ní.

Křišťály v koruně stromu jsou čistotou samotnou, harmonizující, vyrovnávací silou, vyživující substancí, která vyvěrá směrem k tělu, duchu, srdci a mysli této ženy. Jsou zdravím samotným, jež je bez ustání nabíráno skrze kořeny z nitra Země. Tato svobodná síla je reprezentována citríny ve spodní části obrazu. Je nevyčerpatelná a vždy přítomná.

Zlaté listy v koruně stromu jsou srdcem jí samotné, které je čisté, zářící, plné hojnosti a samo sebe obdarovávající. Milující a plné lásky. Vždy to tak bylo a navždy JE. Ač se může jevit, že mysl to vnímá jinak, pravdou to není.

Tento strom je zářícím portálem svobody, zdraví, vitality, lehkosti a radosti. Nechť se s ním propojuje, nasává z něj a splyne s Pravdou o tom, že ona je TO.

V otisku plátna je vibrace: JÁ JSEM TÍM A TO JE MNOU, JÁ JSEM TY A TY JSI JÁ. JSME JEDNO. Doporučuji si opakovat.

S hlubokou vděčností a láskou

Samaya


Obraz je jedinečný originál. Malováno akrylem na plátně.

Malováno akrylem na plátně l.p. 2022

bottom of page