Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida

Nová kniha: Ženy Bohom pobozkané"

24.10.2019

 

 

Text Martiny Mab Junga - tvůrkyně této knihy:

 

Po našej viac než ročnej ceste od ženy k žene sa blížime k vydaniu knihy, ktorú sme v nám blízkych kruhoch už dlhšie avizovali.

Pre tých, ktorí o nej ešte nevedia, kniha Ženy Bohom pobozkané je zbierkou príbehov 24 žien zo Slovenska a z Českej republiky, ktoré sa oslobodili spod ťažoby minulosti, otvorili zdroj svojej lásky a dali priechod slobodnej tvorbe. Vďaka tomu inšpirujú ďalšie ženy, na ich ceste k sebe samej.Zakúpením knihy v predpredaji podporíte jej vydanie a zároveň ju budete mať ako prví.

 

Úryvok z knihy, pre ženy aj mužov:

 

Ľahla som si na zem a do sekundy prišla odpoveď: „Dáš dokopy knihu. Bude sa volať Ženy Bohom pobozkané. Oslov ženy, ktoré Tebe priniesli svetlo do života. Oslov ženy, ktoré Ťa inšpirovali na Tvojej ceste. Bude o tom, že každú z nás Boh pobozkal, len sa na ten otlačok Bozku potrebujeme rozpamätať. Ten otlačok Boha v našej duši, to je tá naša jedinečnosť, naša esencia, naša inakosť. Vďaka nej môžeme každá vyniknúť a nikdy nebudeme v tieni tej druhej. V knihe sa ženy budú prihovárať ženám.”.....


Milí čitatelia,

v tejto knihe nájdete príbehy žien, ktoré otvorili svoj vnútorný potenciál, oslobodili sa spod ťažoby minulosti a dovolili si začať žiť a tvoriť, slobodne v radosti. Podľa hlasu svojej duše. Sú to ženy, ktoré tvoria hudbou, tancom, umením. Ženy sprievodkyne pri pôrode, terapeutky, lektorky, šamanky a vedmy.

 

Knižku príbehov a nádherných fotografií 24 žien z Čiech a Slovenska, si môžete kúpiť už dnes v predpredaji. 

 

Informácie o nej, ako aj objednávkový formulár nájdete na www.zenybohompobozkane.sk

 

 

Můj komentář ke knize:

 

Kdykoliv jsem někde tápala a život se někde zdánlivě zasekl, vždy přišla pomoc. A velmi velikou dávkou pochopení, moudrosti, uvědomění a nasměrování pro mne byly právě příběhy ostatních. Mohla tím být jen jedna věta, nebo krátké sdílení, či příběh etapy života, který mně mnohdy k slzám dojal a uvolnil něco co dřímalo někde v hloubi. Zejména pak pravdivé příběhy, které se jen tak nesdílejí se světem, se pro mně staly velikým "wow" a naplnily mně nemalou porcí odvahy, vůle a síly jít za svým, za hlasem svého srdce.

 

Cítíte-li tuto cestu podobně, pak vřele doporučuji osobní příběhy 24 žen, mezi nimiž byl přidán i ten můj. Děkuji za tuto příležitost, která pro mně byla mnoha měsíčním "procesem", avšak příběh samotný pak s otevřeností a láskou byl psán.

 

Děkuji, že to bylo umožněno a uvolněna jedna z částí, které silně toužila být darována.

 

A láskou,

 

Samaya

 

 

 

na www.zenybohompobozkane.sk

Sdílej na facebooku
Please reload

Nejnovější
Please reload

Kategorie
Archiv
Please reload

šipka modrá 2.png