Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida

Jedinečné ženské síly Máří Magdalény

27.04.2017

 

Máří Magdaléna je posvátná kněžka, která během svého života na Zemi vytvořila hluboce léčivé ženské prostory a modality a pokračuje v silné podpoře vzestupu Bohyně skrze prostorové dimenze.

 

Milovaná Máří Magdaléna k vám v tomto čase promlouvá. Přeje si vyslat silný sloupec výživného božského ženského světla ze svého srdce do srdcí vašich.

 

Pokud čtete tyto řádku, potřebujete vědět, že jste měli minulé životy s Máří samotnou a pracovali jste s její ženskou moudrostí. Sdílíte důležité spojení s tímto vzorem silného ženského ducha a síly. Muži nebo ženy, znáte ji, pracovali jste s ní nebo kolem ní a znali její učení hluboko ve svých kostech. Mnoho z jejích posvátných praktik a vzorů léčení jsou pohřbeny hluboko ve vaší DNA.

 

Vštípila do vás hlubokou úctu k ženské vibraci jako hlavní tvůrkyni života. Učila vás, jak položit své ruce na těla a osobní energetická pole tak, aby skrze ně mohly proudit světelné kódy a tím aktivovat vnitřní spirituální sílu každého jedince, který k vám přijde.

 

Ukázala důležitost úcty k ženské sexuální životní síle a jak je tento velkolepý energetický zdroj spojen s každým matrixem, každou mřížkou, každým energetickým vírem , každou spirálou Světla a Božského Vědění, který mohl kdy existovat v celém Vesmíru.

 

Autor: Sophie Bashford

www.sophiebashford.com

 

Video Rukopis Marie Magdaleny: Mia Ra

Překlad: Taunia Atiriamin

www.slunecnabrana.eu , www.martinachristova.eu  

 

Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu ,www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Sdílej na facebooku
Please reload

Nejnovější
Please reload

Kategorie
Archiv
Please reload

šipka modrá 2.png