top of page

PROTOŽE SVOBODAMilovaní, tohle je neskutečně skutečný dar FB a internetu samotného. Možnost uslyšet mysl jakmile je překračována zóna komfortu. A jak málo mnohdy stačí. Děkuji, že mohu sdílet. Nejde vůbec o ty obrázky, jde o to, že když je to uděláno, mysl je slyšena se svými "chytrými" komenty a tím je překonávána. Jako "to nedělej, to je o ničem, podívej na obrázky druhých, trapné bla bla bla" a další chytrosti.


A právě proto to udělám protože "No a co". Je čas porušovat její zákazy, čas neposlouchat a dělat co se chce a jít tam, kde se to zdá být "nebezpečné", bez ohledu na druhé. Spíše bez ohledu právě na "ni" a její stará očekávání. Protože mysl si myslí, že ví, ale neví vůbec nic.


A tak vřele doporučuji, pokud začínáte tvořit, nebo máte chuť, neposlouchejte JI, neposlouchejte strach. Začněte, patlejte, dělejte cokoliv i kdyby to mělo být prý "nedokonalé". A kdo to říká? Láska? Ta neporovnává, nehodnotí - ta tančí radostí kdykoliv vystoupíme z oněch kleští svázanosti a opakujících se vnitřních "ne" sobě. Takového toho: "Raději zůstanu v bezpečí"- ale ono bezpečí je tiché umírání ducha.


V základu nejde vůbec o nic, všechno tady je jen hra, hra o odvaze Být klidně i ne dost, ne podle, ne takový nebo makový.....atd.


Není nad to být "blbý" - viz vačice ve videu kousek níže.


Volím si cestu "vačice".....jaká to svoboda .


S láskou,


Samaya45 zobrazení

Commentaires


bottom of page