Důležité aktuální informace


Krásný den vám všem z celého srdce a ráda bych s Vámi sdílela nemálo důležitých novinek.

Začnu tou nejosobnější a tím je změna v osobním životě. Tato je samozřejmě pozitivní a je jím stěhování na nové místo. Opouštíme staré a vstupujeme do nového a tato změna zdá se být větší než se "zdálo" a žije svým láskou naplněným životem a já s důvěrou následuji a naslouchám.

Tento přesun si však žádá více a pracuje na mnoha úrovních, zejména těch vnitřních a tak jsem vedena na chvíli odložit "nářadí" a odpojit se od terapií, sezení, zasvěcení a práce s esencemi. Samozřejmě ty osobní esence, které aktuálně procházejí procesem zrození, budou samozřejmě dokončeny a brzy odeslány a já děkuji všem za trpělivost.

Znamená to tedy že do odvolání nebudou probíhat terapie, ani nebudou přijímány objednávky na osobní esence. Všechny esence a karty, jež jsou skladem, budou do vyprodání zásob a každému, kdo projeví o ně zájem, velmi ráda zabalím a pošlu. Není už jich mnoho, ale z každé zde ještě po cca 10-ti kusech mám. Zda budou v budoucnosti další, skutečně netuším, ale po dobu cca půl roku určitě ne...dále nedohlédnu :-).

Prosím sledujte web, to kdo jste přihlášeni k odběru novinek, budete určitě o změnách informováni :-).

Vy, co se dotazujete na meditace ve Vsetíně a s nadějí doufáte, tvořte i nadále, cítíte-li to. Věřte, že jakmile mně impuls nasměruje k zahájení pravidelného setkávání, dám vědět a určitě se sejdeme. Zatím naslouchejte meditacím, které jsou zde na webu, či jakýmkoliv jiným. Pobývejte se sebou a učte se klidu a zpomalení. Je v tom nejvyšší deviza a přímá linka do lásky.

Poslední dnešní zprávou a ta by mohla být potěšující, je kniha, která se před pár dny zrodila. Kniha s názvem: "Ženy Bohom pobozkané"

Jedná se o knihu 24 žen z česko-slovenska. Skutečné osobní příběhy, mezi nimiž byl přidán i ten můj. Více ke knize se můžete dočíst ve článku zde:

Určitě se je na co těšit a kniha se může stát nemalou inspirací, zdrojem pochopení nasměrování, hloubky a možná i pár slziček.

Přeji nádherný podzim, čas, kdy staré odpadá, loučí se, aby nové mohlo brzy být zrozeno.

S objetím, láskou, vděčností za vše a požehnání vám všem,

Samaya Kefalí


295 zobrazení
Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida