Světelné esence Samaya


Čerstvé, nové, následující aktuální vědomí, prohřáté létem a připraveny vést vaše kroky k uzdravení, k lásce, hojnosti, do radosti a do nitra sebe sama. Mnozí znají, ochutnali, mnozí se vracíváte a já celým srdcem děkuji.

Všechno začalo VNITŘNÍ LÁSKOU - esencí, která silou krystalů, barev a vůní bylinek, květů a stromů podporuje vaše bytí k vůli dát sebe na první místo, otevřít se tak sobě a odvaze následovat volání k uzdravení a osvobození od mnohých závislostí, přesvědčení a návyků.

Mysl má však tendenci do toho povídat, a tak následovala esence s názvem HLUBOKÉ ZTIŠENÍ - provoněná jasmínem, prodchnuta temně modrými barvami a silou krystalů, které podporují schopnost nenaslouchat myšlenkám, nedávat jim pozornost a nechat srdce, aby mělo šanci vyhrávat více a více. Ne každému však tahle esence postačí a tak přiběhla na pomoc...

NEKONEČNÁ HOJNOST - nádherně ukotvující, propojující s důvěrou, schopností zpomalit a najít tak, zatím ještě malý bod, který tiše, ale trpělivě udává směr k novému. Esence, jež přináší hojnost všeho, co bylo zakazováno, odmítáno. Silou zemitých bylinek tak navrací zpět hojnost - zejména - lásky k životu, k tělu a k bytí samotnému. Rozpouští strachy a bolesti minulosti a aktivuje vnitřní výdech a uvolnění.

Protože mnohé bolavé vychází z vnitřních vod, pak na pomoc přichází další miláček - SVĚTLO BOHYNĚ - esence jež prosvětluje ženský princip, probouzí odvahu k prožívání a ochotě důvěřovat emocím, uvolňuje tělo, prosvětluje vnitřní orgány a z rovin podbřišku uzdravuje vztahy na všech úrovních. Jakmile její "práce" přináší ovoce, pak je možné, aby ty správné vztahy mohly být do života přivedeny a k jejich podpoře je zde partnerská kouzelnice...

POSVÁTNÉ SPOJENÍ - ta, která harmonizuje mužský a ženský princip, otevírá síle už více neutíkat před vztahy a také neutíkat k nim. Přináší hlubokou rovnováhu a harmonii - pole vyrovnanosti a narovnání se, jež je plnohodnotným základem k lásce partnerské. Je-li vztah a téma vztahů pozvednuto, je čas otevřít hlouběji se sobě a skutečnému smyslu života.

Aby ten mohl být zvědoměn, pak PÍSEŇ DUŠE, bude s radostí a láskou zpívat své jemné tóny v auře, jako něžný esenciální parfém. Bude s lehkostí probouzet ta místa, která pomohou spatřit pravdu o mém skutečném směřování.

A protože síla těla a vitalita jsou toho všeho součástí, pak je zde další esenciální parfémek RADOSTNÁ VITALITA - velmi něžná vůně ve spojení s krystaly a vibracemi světla vás dovede k uzdravení omezení těla, mysli a navrátí zpět k vitálnímu životu a lásce k tělu ve skutečné síle, lehkosti a posune vaše limity do rovin mnohem větší svobody.

A pokud se otevírá hloubka srdce, touží nalézt vyšší pravdu, skutečný klid, ticho, zpomalení, pak zde na vás čeká JÁ JSEM - olejový parfém, parfém ticha, zastavení se, spočinutí v sobě, nitru a v prostoru bezusilování. Naplněn světlem krystalů, vzácných vůní a barev, vyšší moudrostí a láskou.

Jako doplnění je zde něžný náboj Světla s názvem OČISTA PROSTORU - jež prosvětluje auru, místa a cokoliv co si žádá osvobození od minulosti. Spray z pryskyřic, dřev a vykuřovadel s osvěžující vůní.

A jako velmi účinný a jediný vnitřní pomocník v kapičkách je zde pro vás ELIXÍR MOKŠA - mocný výtažek bylinek, všech bachových esencí, který si díky moudrosti drobných kapiček uvnitř vás najde cestu přesně tam, kde je právě potřeba. Účinně rozpouští vzpomínky, emoce a osvobozuje od tíhy mysli a strachů...více můžete načíst na webu níže.

Cokoliv vás zaujalo je připraveno k zabalení do vymazlených balíčků a může vyrazit na cestu k vám, k vašemu srdci, k duši a tělu.

Objednávat můžete zde na webu https://www.vnitrnilaska.cz/obchudek

S láskou,

Samaya


116 zobrazení
Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida