Opouštění staré kukly


Krásný den moji milí,

spolu s tímto poselstvím vás vítám v novém prostoru webu Vnitřní láska a děkuji jeho tvůrkyni Michaeli Paridě za nádhernou práci. Vnímala jsem, že je potřeba web odlehčit, nejen z provozních důvodů, jelikož se u mnohých v prohlížeči sekal a nezobrazoval hladce, ale také z důvodu mých vnitřních proměn.

Můj web jsem já a já jsem web, tudíž vnější odráží vnitřní a já děkuji za každou změnu. Jak jsem již psala dříve, jediné, co je v životě jisté, je právě ona změna.

Také jste jistě zaznamenali, že Yarda poodstoupil a aktuálně tvořím semináře a pobyty sama. Tím nejhlavnějším důvodem je potřeba nejen jeho, ale mnohých, vstoupit do ústraní a nasměrovat maximum pozornosti a energie do svého nitra. Uvolnit se z vnějšího světa, jak jen to jde a věnovat se sobě.

To je také důvod, proč jsem se poměrně odmlčela a také stáhla mimo vnější informace. Přijímala jsem jen, co bylo nezbytné a vše zbytečné nechávala být. Jsem si jista, že jste mnozí pocítili nemalý zmatek a chaos v životech, jehož příčinou je doslova „odtrhávání“ od starého a nefunkčního. Od toho, co nás vyčerpává a aktuálně s naší cestou a s námi nerezonuje. Toto období se snaží, abychom se oprostili od snažení se a zbytečných povinností. Abychom stáhli pozornost z druhých, z potřeby je přespříliš opečovávat, zachraňovat a vyvíjet tak tlak na sebe. Věřte, zde nám odchází největší množství energie. Věnujeme-li příliš myšlenek snaze a přesvědčení „musím“, jsme jako vymačkaný citrón.

A tak si dovolte doslova „sobeckost a bezohlednost“, jste-li z těch, kteří se celý život snažili zavděčit, tedy z těch, kteří se báli, že ztratí lásku a přijetí druhých. Pamatujte, že čím více se snažíte, tím méně úcty projevujete sami sobě a o to méně úcty projevují druzí vám.

Nejspíše se k vám také dostávají témata jistot a strachu o ně, tedy o finance zejména. Hojnost je nejbližší přítelkyní důvěry a uvolnění. Nedostatek pochází ze strachu z mínusu, strachu, z toho, že nebude, ať už cokoliv. Vesmír vás nyní tímto pohání, abyste se zeptali sami sebe, čeho se nejvíce bojíte, co odmítáte a z čeho máte strach. Je to vaše neochota tento „mínus“ prožít. A protože nic nemůžete odehnat, protože vše je vaše, najde si onen mínus cestu, jak se s vámi setkat. A mnohdy je to právě skrze nedostatek finanční. Někdy prostřednictvím bolesti fyzické.

A tak se prosím postavte výzvám a s odvahou pusťte staré boje, stará přesvědčení o tom, jak by to mělo, nebo nemělo být. Staré formy způsobů fungování a žití „umírají“ a chtějí být zrozeny nové, které nám všem přinesou mnohem šťastnější život. Ať už se to týká soužití s partnery, dětmi, se sebou samým. Vztahy se na mnoha úrovních transformují a aby mohla nová mnohem volnější energie vstoupit a ožít v nás, je zapotřebí odvaha. Odvaha nedržet se starého a důvěřovat tak, jako snad nikdy předtím. Znamená to uvolnit se z vnitřního sevření.

Doslova bych se nebála říct, že to k čemu máte odpor, je něco kde můžete najít velký kus sebe sama, pokud se vědomě s tímto setkáte a rozpoznáte, co je za tím ukryto. Vše s čím bojujete uvnitř sebe, je potenciálem štěstí, pokud je tato část zvědoměna a proměněna.

Umístěte tedy v tomto čase na piedestál svého života sebe. Nevyčerpávejte se a učte se udržovat rovnováhu mezi dáváním a přijímáním. Nejen financí, ale zejména své energie, svého času a snahy. Uvolněte se ve svém těle, dejte mu nyní maximum péče a lásky. Spojte se s ním více než kdy jindy. Velmi na vás volá, touží být používáno k prožívání čehokoliv. Tělo bylo stvořeno k pohybu, a to mnohostrannému a pestrému. Dejte mu ochutnat, to co miluje. Obdarovávejte sami sebe.

Uchopte z lásky k sobě svou odvahu a opusťte zónu bezpečí a komfortu. Opusťte s důvěrou zónu „bezpečí“ z úrovně jistot a vykročte vpřed. Vykročte blíže k sobě, tam kam chcete a jak chcete jen vy sami.

Pamatujte, že prostřednictvím nových poznání, nových zkušeností a setkání, nemůžete ztratit vůbec nic. Jediné co ztratit můžete, je vaše iluze. A to za to přeci stojí.

S láskou, požehnáním a hlubokým objetím

Samaya Kefalí

S vnitřní láskou a z lásky pro všechny, kteří se rozhodli opravdově milovat napsala Samaya Kefalí. www.vnitrnilaska.cz


649 zobrazení
Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida