Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ČERVENEC 2018 - CHŮZE NOVÝMI OPRAVDOVÝMI KROKY


Červenec začíná čerstvým výbojem energie z Větrů Změny, jak vstupujeme do druhé poloviny roku 2018. Nyní se všechno nepředstavitelnými způsoby naskládá DO LINIE. Je zde pocit naléhavosti se konečně sladit s Pravým Místem a Pravým Účelem. Nyní zjišťujeme, že není na co čekat, že není už co posouvat na později. Nyní jsme připraveni kráčet Pravými Kroky!

Během minulých dvou měsíců byly části nás poháněny hlouběji do Nové Reality, zatímco ostatní naše části stále ještě sídlí ve staré realitě. Je to podobné tomu, jako když se stěhujeme přes celý svět a část naší rodiny už žije na novém místě, zatímco zbytek nás zůstává stále na starém místě. A má za úkol svázat volné konce, zbavit se starého nábytku, sbalit poslední věci a vyčistit staré obydlí, abychom se znovu mohli setkat s těmi z nás, kteří již žijí v naší nové krajině.

Zatímco se to tak děje, můžeme si připadat do široka nataženi jako otevřený vějíř. Teď musíme najít způsob, jak znovu sjednotit své bytosti na naprosto nové úrovni. Musíme celou svou bytost přesunout do Nové Reality. Červencový důraz je na „Ukončení starého, osvobození se pro Nové.“ Tento měsíc se připravujeme udělat masivní posun, který začne na naprostém počátku srpna.

Červenec je měsíc, kdy musíme být nanejvýš opatrní na to, do čeho vkládáme svou energii. Potřebujeme používat svou konečně vybroušenou soudnost, k rozlišení toho, co dovolíme, aby nás ovlivňovalo. Pokud se sladíme s Novou Realitou, je zde silná možnost hlavních průlomů. Kvantové Skoky a nádherné nové možnosti. Ale když zůstaneme zaháknuti v dualitě, můžeme jít vlastně zpátky..

Po celý červenec se budeme ptát sami sebe, „KAM ODSUD JDEME?“. Tento měsíc nám představuje zásadní změny, které nás ovlivní nejen po zbytek roku, ale o mnoho déle.

*** Můžeme zůstat ve STEJNÉM VLAKU na STARÉ CESTĚ a pokračovat jako obvykle se STEJNÝMI LIDMI a se STEJNÝMI ZAVAZADLY, Ano, pokud to uděláme, možná nás to nevezme tam, kam čekáme, že dojdeme. Můžeme si myslet, že cestujeme svým obvyklým směrem, ale klidně můžeme skončit někde, kam nechceme jít. Náš vlak se může ztratit v nekonečném tunelu nebo může dokonce vykolejit. Nebo můžeme jednoduše dojet na konec staré cesty a zjistit, že jsme ztratili svou cestu. Život, který dobře známe, nebude pokračovat tak, jak bychom chtěli. Dualita se všude kolem nás rozpadá a vytváří spoustu zmatku a trosek. Staré cesty nás nedovedou do očekávaného cíle. To proto, že jsou tu nové podmínky, které vše ovlivňují. Tyto nové proměnlivosti brání našim starým cestám, a přitom nás tlačí k tomu, abychom udělali změny a nečekané objížďky.

*** Můžeme ZMĚNIT CESTU a vědomě zvolit, že půjdeme novým směrem. Ale pokud stále cestujeme STEJNÝM VLAKEM se STEJNÝMI LIDMI a se STEJNÝMI ZAVAZADLY, budeme mít nějaké nové zkušenosti, ale nedojdeme tak daleko, jak čekáme, že dojdeme. Protože budeme cestovat do nových směrů, ale ne svým PRAVÝM SMĚREM. A stále si poneseme své staré emocionální zbytky, omezené druhy víry a staré chování.To vše musí být hozeno přes palubu, pokud se opravdu chceme přesunout za dualitu.

*** NEBO, můžeme ZMĚNIT VLAKY a CESTOVAT NOVÝMI CESTAMI! Zde jsou nekonečné možnosti. Proto opouštíme dualitu a jdeme hlouběji do Nové Reality. Budeme cestovat se směsí nových lidí a s některými z těch, které už známe. Budeme mít jiná zavazadla a v nich nové věci, jako nástroje na náš nábytek, stejně jako zvláštní dotykové kameny opravdovosti. A s konečnou platnosti půjdeme svým Pravým Směrem.

Život je vzácný a je důležité, abychom nejednali tak, jako bychom tu měli nekonečně mnoho času. Co kdyby někdo z nás v příštích pěti letech zemřel? Co byste změnili ve svém životě? Co byste dělali jinak? Co byste spěchali udělat? Co potřebujete nechat jít nebo uzdravit? A kdyby vám zbýval jen rok, jaké by byly vaše priority?

Toto je rok VYBER SI TO NEBO TO ZTRAŤ! Naše myšlenky a akce stále více tvoří naši realitu a pokud nevezmeme na vědomí a neobejmeme to, co opravdu chceme, může to zmizet. Hluboko v sobě víme, co dělat, ale můžeme prolomit své staré podmínění, své omezené okolnosti, svůj falešný pocit bezpečí, své omezené druhy víry a své staré strachy a pochyby? Čas ukáže a co se zhmotní teď nám dává klíče.

Nečekejme na později, abychom udělali věci, které potřebujeme udělat. Nebo věci, které nejvíce chceme udělat. Nečekejme s tím, abychom vyjádřili svou Lásku a Podporu těm, kteří nám jsou drazí. Nečekejme na později, abychom změnili své současné priority na své OPRAVDOVÉ PRIORITY. Nečekejme na později abychom se sladili se svým Pravým Účelem a sloužili lidstvu. Čas čekání je pryč. Nečekejme už ani okamžik a UDĚLEJME TO TEĎ!

• • • ∆ • • • ∆ • • • ∆ • • • ∆ • • •

Toto je malý zlomek Solařina ÚPLNÉHO ČERVENCOVÉHO REPORTU. Solařiny reporty a týdenní DOPLNĚNÍ jsou dostupné za poplatek $11 měsíčně v angličtině, němčině, ruštině a španělštině na Nvisible Mercado:

http://mercado.nvisible.com/surf-report-subscriptions/

https://www.facebook.com/notes/solara-anani/a-small-fragment-of-solaras-july-2018-surf-report-walking-with-new-true-steps/10155691912193008


Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida