Projasnit cestu do našeho Pravého Místa


Duben je měsíc, ve kterém se může stát cokoli. Je cítit, že energie jsou nyní nezastavitelné. Nastanou hlavní posuny a bude mnoho pohybu do nového směru. Mnozí z nás se na to cítí velmi připraveni. Víme, že pokud se chceme posunout dopředu, na naprosto jiný vibrační pás, musíme to udělat teď. Už není čas. Vlak odjíždí ze stanice.

Mocné Větry Změny v dubnu silně vanou, projasňují cestu k našemu Pravému Místu.Zviditelňují ji více než kdy předtím. Trosky našich starých myšlenek, nevyrovnaných toužení a obnošených očekávání, které měly ve zvyku zakrývat naši Pravou Cestu, odlétají! Toto projasnění naší Pravé Cesty je hlavním tématem dubna.

V dubnu jsme schopni jasně vidět, jaké úpravy a přizpůsobení musíme udělat v našich vnitřních bytostech, které nám dovolí uvolnit některé iluzorní druhy víry, které po nějakou dobu zakrývali naši mysl jako mraky – věci jako falešná vnímání toho, kdo jsme, nebo falešných omezení toho, co můžeme, (nebo nemůžeme), v tomto světě dělat.

V dubnu se potýkáme s jakýmikoli zdržujícími věcmi, aby se cesta vpřed vyjasnila. Nepřesuneme se ještě zcela do svého Pravého Místa, ale konečně jasně vidíme a nedá se to popřít. Naše pravé místo se stává nekonečně zřejmější, živější a reálnější. Vidíme mnoho prvků, které dříve nebyly vidět.

Vlny citů se šíří široce po planetě a vyvolávají celé spektrum nálad. Mnoho lidí je na pokraji toho, co můžou unést, bylo to tolik let úsilí a každý je unavený. Energie Beznaděje se aktivně snaží vtáhnout lidí zpátky do duality, ale musíme si pamatovat, že Naděje ji nezneutralizuje, neantidotuje. Musíme jít za Naději, celou cestu k našemu pravému Vědění Srdce. Také pomůže, že ne všechny emoce, které osobně cítíme, patří nám; mnoho jich přichází z kolektivního vědomí planety. Když jim dovolíme, aby námi prošly, také je pro všechny přetváříme.

Během prvních dvou dubnových týdnů je to hodně jako natáhnutí tětivy luku zpátky do našeho srdce. Vstřebáme do svého těla změny, které se objevily v březnu. Všechno se přelaďuje a slaďuje s pravým jádrem naší bytosti. Přitom budeme mít příležitost předělat vzorce minulosti a dát jim jasnější, opravdovější vzhled. Uprostřed měsíce, během Novoluní, jde Merkur přímo a tehdy pustíme tětivu, strunu luku a náš šíp vyletí vpřed! Vstupujeme na Rychlou Cestu, řítíme se od průlomu k průlomu zrychlující se rychlostí!

Duben je velkým mostem ke květnu. Mnozí z nás se během dubna budou pohybovat vpřed, aby se sladili se sérií nejdůležitějších prvků, které nám dovolí udělat viditelný Kvantový Skok během května. Tyto velké Kvantové Skoky jsou nezbytné, protože velmi posílí naše spojení s Novou Realitou AN. Velkou částí naší práce během této doby je zůstat tak hluboce zakořenění, jak je jen možné, udržovat svou rovnováhu, když Větry Změny dál naráží do planety a Nová Realita AN se dál rozšiřuje.

~ ∆ ~ ∆ ~ ∆ ~

Lidé po celém světě milují Superhrdiny. Když jsme děti, zkoušíme se jim vyrovnat. Když rosteme, sestupuje závoj iluze. Vyrosteme ze svým pyžam se Spidermanem. Sundáme si své tiary a nedbale je hodíme dozadu do skříně. Náš oblek Supermana překryjeme oblekem pro podnikatele. Myslíme si, že to všechno je součástí dospívání a stávání se realistou, opravdovým.

Ironií je, že my vlastně máme Supersíly, jen jsme zapomněli, že tam jsou. A i když o nich získáme lehké ponětí, bojíme se jim věřit. Naše opravdové Supersíly jsou daleko větší než ty, které mají komiksoví a filmoví hrdinové.

Zde jsou některé z našich nadpřirozených sil:

1. Pamatujeme si, kdo Opravdu jsme a Proč jsme Tady.

4. Jsme Nadčasové, věčné Bytosti v lidské podobě.

7. Umíme zastavit Čas a osídlit Bez-časovost.

11. S našima jasnýma hvězdnýma očima umíme prohlédnout skrz celou iluzi.

13. Umíme vnořit svou rozsáhlost do hmoty.

15. Máme plný přístup do Světů ve Světech.

20. Umíme vyvolat Bílého Draka.

21. Umíme zrodit velkolepou Novou Realitu na hmotné Zemi.

22. Ztělesňujeme nejmocnější sílu vesmíru – Pravou, Opravdovou LÁSKU.

(Úplný výčet našich nadpřirozených sil je celém dubnovém Reportu.)

Všechno, co musíme udělat, je vzbudit Spícího Obra uvnitř sebe a dát si svolení být stateční, dobří, moudří, mocní, opravdoví, velkolepí! Jsme Bytosti Změny. Jsme Poslové Lásky a Opravdovosti. Jsme Opravdoví Králové a Královny. Jsme Mistři Léčitelé. Jsme Superhrdinové.

Co jsou to Nadpřirozené schopnosti? Věříte v ně? Využíváte je? To není vtip. Všichni máme nadpřirozené schopnosti. Máme Nadpřirozené schopnosti, které můžeme snadno a rychle vidět, když je hledáme. Ale také máme méně zřejmé, skryté Nadpřirozené schopnosti, které ještě nevidíme. I když někdy Nadpřirozené schopnosti, které jsou nám skryté, jsou ty, které na nás vidí druzí.

Nyní je čas vyvolat své Nadpřirozené schopnosti a používat je, protože v dnešním světě jsou velmi potřebné. Musíme v ně věřit a využívat je. A všichni máme Nadpřirozenou moc posunout systémy skutečnosti! (reality)

Pojďme přestat vibrovat na nízké frekvenci.Pojďme se přestat umrtvovat rozptylováním pozornosti a BÝT TADY (PŘÍTOMNÍ)! Pojďme přestat krmit dualitu. Pojďme přestat držet zpátky svou Lásku – místo toho ji rozstříkněme kolem, všude kam jdeme. Vnesme svou rozsáhlost do hmoty – nejen ve zvláštních okamžicích, ale stále! Pojďme přestat hledat to, co tu není; místo toho začněme být plně tady! Pojďme osídlit expandované TADY a TEĎ. Pojďme se přestat cítit smutní z ničení našeho přirozeného prostředí – místo toho pojďme použít svou Nadpřirozenou moc a vyléčit ho. Pojďme vykročit vpřed a sloužit lidstvu! To je to, co je opravdu potřeba k rychlému obrácení systémů reality

Jakmile to jednou uděláme, zjistíme, že Nadpřirozená moc je normálním projevem toho, kdo opravdu jsme, nás jako rozsáhlých Opravdových Bytostí. A vyvolání našich Nadpřirozených sil způsobí, že se budeme cítit plně, zářivě naživu.

• • ∆ • • ∆ • • ∆ • •

Toto je malý fragment úplného Solařina reportu na DUBEN 2018. Celý dubnový report obsahuje dlouhé sekce: Opakování BŘEZNA 2018, Projasnění cesty do našeho Pravého Místa, Hledání našeho Pravého Účelu, Vyvolání našich Nadpřirozených sil! A přehled DUBNA 2018.

Soařin report a týdenní aktualizace jsou k dispozici za poplatek 11$ měsíčně v angličtině, Němčině, Ruštině a Španělštině na Nvisible Mercado:

http://mercado.nvisible.com/surf-report-subscriptions/

zdroj: https://www.facebook.com/notes/solara-anani/a-small-fragment-of-solaras-april-2018-surf-report-clearing-the-path-into-our-tr/10155476348558008/


Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida