JE ČAS SE ROZHODNOUT


Před chvilkou jsem se vrátila z lesa. Máme půlroční štěně, které prý chtěla moc má dcera. No jasně, ale pro maminku, hlavně pro ni. Jak ty děti vědí, co potřebujeme. Ano les, dlouhé procházky, běhy, přírodou, aktivitu. A pár měsíců před jeho pořízením jsme si vyslala záměr, že se chci naučit trávit mnohem více času venku. A stalo se. Díky Vesmíre, díky všem mým miláčkům i tobě Yardo, za to jak si můžeme tak krásně pomáhat a sílit.

Ano sílit, to je to o co tady v této době nejvíce jde. Jak uvedeno v nadpisu. Je čas se rozhodnout. ANO. Je čas se rozhodnout pro sebe. Pokud máte pocity vyčerpání, chaosu a zmatku je příčinou to, že stále sedíte takříkajíc „na plotě“. Ani před ním ve starém, a ani v novém. A vy víte, že chcete do nového, že chcete být šťastní, ale proč? Proč se to stále neděje? Proč jsem stále „na místě“? Protože, abyste mohli slézt z plotu, je potřeba rozhodnout se PRO SEBE. A to na 100%.

Je potřeba dovolit si opustit staré role a vykročit do neznáma. Zvolit si nové návyky a dovolit říci ANO sami sobě. Pro některé to znamená opustit potřebu sloužit vnějšímu světu. Ať už rodině a dětem, nebo závislostem, které vás stahují do utrpení. A zpomalit. Zastavit své konání dle starých způsobů a začít svou vlastní energii energii dávat sobě. Začít pečovat o sebe a pomáhat sobě. Oni to zvládnou. Potřebují vyrůst do své síly stejně jako vy. Ale vaše mnohdy přehnaná péče je dělá slabými a malými. Dovolte si opustit tuto roli a dejte jim, co jim patří – jejich vlastní životy. Zvládnou to.

Také je čas vylézt z ulity bezpečí a otevřít se světu. Zaktivovat sami sebe, otevřít svou tvořivost a nabídnout, to co si nesete. Není třeba závratných projektů. Postačí drobnost. Nabídněte sami sebe, svůj um a talent. Nabídněte to, co si nesete. Svět o vás stojí a čeká právě na to vaše. Ano právě na to vaše. Máte sny? Rádi byste něco udělali, nebo nějak šli, či jeli. Udělejte to. Rozhodněte se pro sebe. Dejte si volno, dopřejte si koníčky a nebo nicnedělání. Změňte to. Otevřete se změně. Ta správná změna je krok někam, kde jste nebyli, u toho, co jste úplně neochutnali. Je to o odvaze vykročit s odvahou a beze strachu k tak trochu nebezpečnému. Ale to je právě to ONO, tudy vede cesta.

Je to jako když malé ptáče ví, že je čas vylétnout z hnízda, od rodičů, od starého. Vypadá to nebezpečně, ale v tento okamžik každý list, vítr a celý Vesmír jsou s ním. Protože kde je odvaha, tam stojí celé Universum. A nenechají ho padnout. Proč by tedy tohle měl zažívat člověk? Věřte a opusťte stará hnízda. Hnízda návyků, strachů, iluzorních jistot a falešného bezpečí a nechejte v sobě ožít odvahu letět a poznat svět, poznat nové, poznat život a neomezenost. Chcete-li štěstí, je třeba to risknout a důvěřovat.

Mysl může říkat: “Až zítra, až potom, nebo příští rok“. Je to její trénink, zda to myslíte vážně? Pokud odkládáte – nerozhodli jste se a jste stále na plotě.

Tento rok s číslem 11 (2+0+1+8), je rokem mistrovských vibrací. Je to rok osobního vítězství nad hmotou – nad strachem. Rok návratu ke své síle. Čas, kdy jsme vedeni otočit energii k sobě, dát ji sobě a konat pro sebe. Někdy je těžké zvolit si sebe, protože naše podvědomí a stará přesvědčení nás odsoudila, že jsme ti zlí a špatní a naučili jsme se těm „zlým“ vyhýbat, tedy i sami sobě. Je tudíž v pořádku, když v počátku zastavení se a rozhodnutí se pro sebe budu pochybovat, necítit se v tom úplně komfortně, ale je to jen přerod, šedé období, které přejde a začne se brzy probarvovat. Protože vy jste plni barev a krásy. Je třeba dovolit si to vidět. Nevzdávat se, jít dál.

Důvěřujte novému, které na vás volá. Dovolte si konat. Jedničky jsou o mužské energii, o ochotě vykročit. Jsou to nové začátky, výzvy. Mužská energie si nese svobodu. Svobodu volby, svobodu činů, svobodu nicnedělání. Je to prosté. Tam, kde vás bylo moc, tam se stáhněte a kde jste byli málo tam začněte investovat energii, čas, sebe. Jedničky jsou také velmi o těle, o naslouchání tělu o navázání partnerství s ním. O ochotě je jakkoliv prožívat. Cítit, naslouchat, podporovat a pečovat o ně.

Zvolte si sebe.

Můžete uvnitř sebe pronést jednoduchá slova kupříkladu: JÁ SI VOLÍM SEBE. VOLÍM SI NEZÁVISLOST SVÉHO ENERGETICKÉHO TĚLA. DOVOLUJI MINULOSTI, ABY ODEŠLA. JÁ SI VOLÍM NOVÉ, JÁ SI VOLÍM RADOST, ŠTĚSTÍ A LÁSKU. DÁVÁM SEBE A SVOU PŘIROZENOST NA PRVNÍ MÍSTO. A TAK SE STAŇ.

Jaro je čas růstu a rozpuku, jaro podporuje zrození se do krásy, pestrosti a barev. Dovolte mu, aby pro vás konalo.

Otevřete se a tak jako ten malý ptáček, řekněte své svobodě a duši, aby začala zpívat svou vlastní píseň.

Vy jste ti na které čekáte.

Vy jste své vlastní ANO sobě a tady začíná změna a aktivuje se kolo zázraků. Otevřete jim svou náruč. Jsou připraveny. PRO VÁS.

Miluji, děkuji a objímám.

S láskou,

Samaya


Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida