Solara - FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ÚNOR 2018 - Vynoření branou zatmění Slunce


Na začátku roku 2018 byl mocný příliv Nové Reality AN. Ten nás tlačil do úplně nového frekvenčního pásu, který obsahuje pravá spojení a nádherné nové příležitosti, o kterých jsme ani nevěděli, že existují. Náhle jsme vstoupili do naprosto nové Éry. Je to pravda, ať už to cítíme nebo ne.

Vynořuje se naše Nová Mapa a začíná být jasnější. Pro ty z nás, kteří už na Nové Mapě jsou, je to jako bychom se nečekaně vynořili z mnoha let obrovského úsilí a výzev. Je to jako opustit poušť a přijet do zelené oázy plné ovoce a květin nádherných a zářivých barev.

Rok 2018 je jako nádherný rok plný nadčasové magie a dá se čekat, že zrodí vzrušující možnosti. To nám může připadat trochu divné, protože, když se díváme na zrychlující se události ve vnějším světě duality, hodně věcí se zdá mnohem horších. Vidíme, jak se to děje, ale je to s pocitem oddělení, protože to není to, co cítíme. Cítíme stále sílící rezonanci Pravdivosti. Cítíme Lásku a víc Lásky. Cítíme prohlubující se soucit u více a více lidí. Cítíme jedinečně nádhernou energii AN, jak nás objímá. A víme, že VŠECHNO JE DOBŘE.

Únor je plodný měsíc monolitických změn a velkolepého hnutí na mnohačetných úrovních. Je to pokračování ohromných energetických posunů, které začaly na začátku roku. Je zde zvýšená frekvence mocné Čisté Pravé Lásky, která je stále silnější. Tato řeka Čisté Pravé Lásky tak zaplavila staré břehy, že není ani vidět, kde řeka lásky bývala.

Únor přináší bouřlivou vlnu, která otřásá našimi základními realitami. Třesou se, ale ještě nespadly. Je naší výzvou, abychom se dostatečně vyvinuli, abychom se setkali s těmito vlnami novým způsobem. Mnozí se cítí zmatení, protože staré vnější navigační body z našich starých Map jsou pryč. Abychom navigovali prostor bez vnějších značek, to vyžaduje hlubokou víru v naše Vědění Srdce.

Tento rok máme k dispozici dva silné pásy energie a musíme se rozhodnout, který chceme prožívat. Jestli zůstaneme ve frekvenčním pásu duality a budeme odolávat změně, můžeme zjistit, že tento rok je těžký. Ale když uděláme velký skok ve vědomí, objevíme, že na nás čeká luxusní Nová Krajina.

Teď vidíme, že vlastnit méně, žít jednodušeji, sladit se s Pachamamou, může mít ohromný vliv na svět kolem nás. Můžeme přestat podporovat podniky, které ničí naše životní prostředí. Můžeme se přestat nechat pást a vést jako pasivní ovce z jedné krize nebo zvláštní události do druhé. (*Skvělé, super miska!“ „Nemůžu se dočkat, až se budou udělovat ceny Akademie!“ „Ale ne! Teroristický útok!“) Nic z toho nemá váhu. Nic z toho není reálné. Pokaždé, když zjednodušíme své životy a uděláme je Pravdivější a Reálnější, odstraňujeme háčky, které nás drží zaháknuté k dualitě a posilujeme rezonanci Nové Reality AN.

Je třeba udělat hodně odháknutí, pokud chceme zrodit Novou Realitu na Zemi. Můžeme začít odhákováním našich televizí. Opravdu potřebujeme, aby nás televize programovala svými pořady, které neustále posilují iluzorní dualitní úhel pohledu při pozorování světa? Je jen otázkou našich osobních voleb, abychom se odhákli z pohodlného, iluzorního světa duality, čím může být zrozen Opravdový Nový Svět. Když nás to udělá dost, TENTO ROK, tak můžeme vytvořit rozsáhlý Bod Špičky, kde prasknou všechny bubliny iluze a my nakonec uděláme úplný posun do nádherné Nové Reality.

Rok 2018 začíná 15-16 února, což je čínský a tibetský Nový Rok. Tehdy Ohnivý kohout/fénix předá žezlo Zemskému Psovi, který ho rychle vezme do zubů a uteče na tiché místo, aby ho ohryzával. Toto žužlání je metaforou pro zjemnění, které v tomto roce přijde.

Během předávání žezla mnozí z nás zažijí Kvantový Průlom, který nám pomůže udělat skok do Nové Reality. Po sežehnutí Ohni Přeměny a zažívání významného Volání po Probuzení během vlády Ohnivého Kohouta nám Zemský Pes přinese to, co je teď nejvíce potřeba. Stálost. UZEMNĚNÍ. Upřímnost. Důvěryhodnost. Opravdovost. Soucit. Zemský Pes nám pomůže se vrátit k jednoduchosti toho, co je reálné, abychom mohli žít Opravdové Životy.

Rok Zlatého Žlutého Zemského Psa bude těžký zvláště pro lidi, kteří nemají jasně definované pohledy na věci a stále se snaží sedět obkročmo na obou systémech reality, tím že dělají kompromisy vůči tomu, o čem vědí, že je pravda. Zemský pes jim nebude schopen s něčím pomoci do té doby, než se přesunou na pravdivější, reálnější úroveň. Pokud to zanedbáte, situace by mohla dosáhnout kritické úrovně, dokud nenastane náhlé probuzení, které vás osvobodí od iluze.

Podle Čínského Kalendáře, který se opakuje každých 60 let, je rok Zemského Psa mocným Bodem Obratu v životech mužů a žen. Nabízí nám hlubší porozumění našim lidským podmínkám a představuje nám Zlatou Příležitost posunout své bytosti na rozsáhlejší, mnohem opravdovější úroveň. Rok Zemského Psa nás upomíná, abychom si kladli základní otázky, abychom udělali dalekosáhlé revize našich základních systémů víry a pak tuto rozšířenou perspektivu použili na všechny prvky našich životů.

Zemský Pes nám přináší vyrovnávání zdrojů. Stále více lidstva bude zjišťovat, že musíme své zdroje sdílet s ostatními. Nebude žádný mír, žádný hluboký pocit bezpečnosti, dokud se nenaučíme pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují. Musíme se podělit o své bohatství s těmi, kteří to potřebují; jinak, pokud ho budeme jen hromadit pro sebe, může nám být sebráno. Ale pokud používáte své zdroje pro to, abyste sloužili planetě, vaše bohatství může vzrůst.

Tento rok musíme aplikovat kvality Zemského Psa do našich životů. Je velmi důležité, abychom našli metody jak sloužit lidstvu uzemněným a zřejmým způsobem. Zemský Pes zahájí probuzení Lásky a Soucitu po celém světě, abychom mohli sloužit těm, kteří trpí a převzít zodpovědnost za dobré živobytí pro lidstvo a planetu.

• • ∆ • • ∆ • • ∆ • •

Toto je malý zlomek Solařina reportu na únor 2018. Celé sdělení obsahuje dlouhé pasáže o Zrevidování ledna 2018, Výběru své opravdové mapy, Vystoupení z matrixu, Chůzi vedle Zemského Psa, Vynoření se branou zatmění a Přehledu února 2018.,

Solařiny reporty a týdenní úpravy jsou k dispozici za poplatek 11 dolarů měsíčně v angličtině, němčině, ruštině a španělštině na Nvisible Mercado: http://mercado.nvisible.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

ZDROJ: https://www.facebook.com/notes/solara-anani/a-small-fragment-of-solaras-february-2018-surf-report-emerging-through-the-eclip/10155330398063008/


Pro Samayu Kefalí vytvořila s hlubokou úctou a láskou Michaela Parida